V uplynulém týdnu pořádal klub HC Bobři Valašské Meziříčí příměstský tábor. Toho se zúčastnilo téměř na 40 dětí a 9 trenérů.

děti bylo kompletně postaráno od rána až do odpoledne, oběd a svačiny zajistila nedaleká restaurace Hangár. Čas mezi tréninky měly děti vyplněny různými volnočasovými aktivitami a odpočinkem. Týden byl zakončený v areálu TJ Valašské Meziříčí, kde si děti opekly špekáčky a dostaly věcné dárky.

Denně 2 tréninky na ledě a 1 mimo led

Každý den děti absolvovaly 3 tréninky. V dopoledních hodinách jeden na ledě a jeden mimo led, odpoledne poté jeden trénink na ledě. Program na ledě byl pestrý a děti si jej pochvalovaly. Trenérský štáb ve složení Miroslav Kubo, Josef Doboš, Josef Lang, Jan Kramář, Martin Farkavec, Aleš Veselý, Daniel Stodůlka, Ondřej Jochec a Ilona Křivdová se dětem snažili předat co možná nejvíce ze svých znalostí a dovedností.

Trenérka krasobruslení

Kromě trenérů klubu se do tréninků dětí zapojila také trenérka krasobruslení Ilona Křivdová, která učila děti lépe využívat hrany svých bruslí a zlepšení skluzu při bruslení. S trenérkou budeme spolupracovat i nadále v průběhu sezony, abychom zdokonalili bruslení. Jsme rádi, že jako jeden z mála klubů budeme mít tuto možnost využívat.

SKS TARF Valašské Meziříčí

Největším zpestřením programu byla určitě návštěva členů speciálního kynologického klubu s jejich mazlíčky. Členové klubu pod vedením Václava Veselého předvedli nejprve ukázky cvičení psů v základní poslušnosti, doplněné ukázkou cvičení ve služební kynologii. Největší ohlas sklidila ukázka zadržení pachatele a samozřejmě také hraní se štěňátky. Tímto bychom chtěli celému klubu moc poděkovat. Pro děti, trenéry a vedoucí skupin byla ukázka velmi obohacující a doufáme v další společnou spolupráci.

Venkovní i vnitřní bazén

Zrelaxovat, osvěžit a vyblbnout se po náročném programu u vody i to si účastnici tábora užili, když navštívili venkovní i vnitřní bazén ve Valašském Meziříčí. Tímto bychom chtěli také poděkovat vedení ST Servis – správce sportovišť za spolupráci.

Umělecká dílna

I tak by se dala nazvat část využití volného času mezi jednotlivými tréninkovými fázemi. Děti si při nich procvičovali nejen jemnou motoriku a kreativitu. Když kupříkladu tvořily náramky z malých korálků. Velký úspěch měla také kreslící soutěž, kde děti kreslily své trenéry.

Vedoucí skupin

Kromě trenérů se o děti starali také vedoucí skupin ve složení Lucie Bednaříková, Katka Vrečková a Zdeněk Bednařík, kterým patří velké poděkování. Bez jejich pomoci by se tábor určitě nesetkal s takovým úspěchem, jaký měl.

Střípky z celého týdne si můžete prohlédnout ve fotogalerii Příměstský tábor 2021 ZDE!

ODEHRANÝ ZÁPAS

9. kolo | st 20.10.2021

4:7

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

10. kolo | so 23.10.2021

17:00

TABULKA 2. LIGY

1. NJI Nový Jičín 9 29:29 20
2. VEL Velké Meziříčí 9 30:28 18
3. VAL Valašské Meziříčí 8 33:19 15
4. OPA Opava 9 22:23 15
5. ZNS Žďár nad Sázavou 9 33:34 14
6. KOP Kopřivnice 9 29:27 12
7. KMB Kometa Brno B 9 25:28 8
8. HOD Hodonín 8 17:30 3
Kompletní tabulka