Mužstvo Valašského Meziříčí hlásí první jména na soupisce pro novou sezónu. Valaši prozatím hlásí pokračování jmen z řad zkušených borců, ale také mladé krve, která v některých případech sbírala v loňské sezóně první zkušenosti s mužským hokejem.

V brankovišti pokračuje velezkušený Jiří Slovák, který v loňském roce vytvořil jednu z nejlepších, ne-li nejlepší brankářkou dvojici s Davidem Sachrem napříč druhou ligu.

Obranné řady ještě jistojistě zaznamenají další příchody, nicméně prvními potvrzenými jmény jsou Libor Kamas, Tomáš Holiš a Tobiáš Mošnička, pokračovat by měla také opora v podobě Stanislava Báchora. Jakub Ďurkáč s Ondřejem Gabrhelíkem budou během letní přípravy bojovat o své místo v týmech ve vyšší soutěži, jejich návrat před začátkem sezóny na Bobří hráz ale není vyloučen.

Útočná osa se bude znovu opírat o nejzkušenější borce v podobě Tomáše Vávry, Jana Křivohlávka, Lukáše Finsterleho a Jakuba Pořického, po zlomové sezóně pokračuje také Tomáš Andris. Dalšími jmény v útoku jsou Šimon Kuchařík, Michael Vavřík, David Kozubík a Daniel Stodůlka.

Brankář David Sachr by měl na Vsetíně působit jako brankářská dvojka, Filip Weintritt se chystá na novou sezónu ve Vyškově, Jakub Apolenář se přesunul do Havířova.

Do letní přípravy se zapojí přibližně čtyři hráči na zkoušku a také znovu valašskomeziříčský matador Ondřej Martiník, o dalších příchodech se nadále jedná. I v další sezóně by měla pokračovat spolupráce se Vsetínem nebo Přerovem.

Aktuální soupiska HC Bobři Valašské Meziříčí:

Brankáři: Jiří Slovák.

Obránci: Libor Kamas, Tomáš Holiš, Tobiáš Mošnička, Stanislav Báchor.

Útočníci: Tomáš Vávra, Jan Křivohlávek, Lukáš Finsterle, Jakub Pořický, Tomáš Andris, Šimon Kuchařík, Michael Vavřík, David Kozubík, Daniel Stodůlka.

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | út 16.8.2022

18:00

TABULKA 2. LIGY

P Tým Tým Z S B
1. ZNO Znojmo 0 0:0 0
2. HBR Havlíčkův Brod 0 0:0 0
3. HAV Havířov 0 0:0 0
4. OPA Opava 0 0:0 0
5. ZNS Žďár nad Sázavou 0 0:0 0
6. NJI Nový Jičín 0 0:0 0
7. VAL Valašské Meziříčí 0 0:0 0
8. KOP Kopřivnice 0 0:0 0
9. VEL Velké Meziříčí 0 0:0 0
10. HOM Hodonín 0 0:0 0
11. MBV Vyškov 0 0:0 0
Kompletní tabulka