První posila! Bobři oznamují návrat gólmana Slováka
pondělí 30.4.2018 | Richard Müller |

První posila! Bobři oznamují návrat gólmana Slováka

Začíná květen, a ačkoliv to může vypadat, že hokej jde na chvíli stranou, opak je pravdou. Vedení klubu už několik týdnů pracuje na poli přestupů a posílení soupisky. Titul první nové tváře pro sezónu 2018/2019 je brankář Jiří Slovák, který dobře ví, jaké je to oblékat dres Valašského Meziříčí.

Devětadvacetiletý gólman nejvíce vděčí za svou hokejovou kariéru Přerovu a Rožnovu pod Radhoštěm, kde i zároveň žije. V dorosteneckých kategoriích hájil nejprve barvy Zubrů a poté i Olomouce. V té době získal i reprezentační starty za U16 a následně U18.

Debut mezi muži si připsal v ročníku 2008/2009, kdy naskočil do jednoho prvoligového duelu za hanácké Kohouty. Na kompletní sezónu v seniorské kategorii si musel ještě rok počkat. Nejprve si střihl ročník angažmá v Novém Jičíně a pak druhou ligu s Prostějovem.

V roce 2011 už mířil do Valašského Meziříčí a na Bobří hrázi se usídlil na tři sezóny. Pak o něj projevil zájem Přerov, kde měl Slovák opět naději na WSM ligu, kde s devíti starty převážně kryl záda svému kolegovi. V posledních dvou letech mohli fanoušci Bobrů spatřit Jiřího Slováka v bráně Nového Jičína. Především letošní čtvrtfinálovou sérii má stále v paměti.

Na konci sezóny projevilo Valašské Meziříčí o zkušeného gólmana zájem a po dohodě s jeho kmenovým klubem HC Olomouc přichází Jiří Slovák na roční hostování.

Jiří Slovák

Datum narození: 17. 1. 1989 (29 let)
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Držení hole: levá
Výška a váha: 180 cm, 80 kg

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine