První zápas sezóny! Valaši přivítají Kopřivnici
pondělí 21.9.2020 | Daniel Gargulák |

První zápas sezóny! Valaši přivítají Kopřivnici

Po úvodním odloženém utkání v Hodoníně čeká svěřence trenéra Doboše konečně premiérové ostré utkání. Valašské Meziříčí na svém ledě přivítá tradičního soupeře kopřivnickou Tatru, která v prvním duelu nestačila na nováčka ze Znojma. Zápas začíná ve středu tradičně v 18:00, fanoušci na něj budou vpuštěni za speciálních podmínek sezení.

Tatrovka v prvním utkání neuspěla

Premiérové kolo znamenalo pro Kopřivnici zápas s nováčkem soutěže Orlů ze Znojma. Kopřivnická Tatra do něj vstoupila dobře a nad favoritem druhé ligy se ujala vedení, Orli ale v průběhu duelu dokázali skóre otočit a následně zvítězit 4:2. Po průměrné přípravě se tak Tatra bodů nedočkala, o to hladovější ale bez pochyb bude před středečním duelem na Bobří hrázi.

Valaši se dočkají ostrého startu sezóny

První ostrý zápas byl na žádost Hodonína odložen, prvního soutěžního zápasu se tak Bobři dočkají teprve nyní, ve středu. Bobrům se po povedené přípravě vykrystalizovaly útoční tahouni, který mají velký potenciál táhnout Valachy v další sezóně za úspěchem. Jak budou Bobři vypadat v nově začínající sezóně může napovědět už duel proti Kopřivnici.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS