Společně pro dobrou věc! Přijďte na sobotní zápas
neděle 16.2.2020 | Klub |

Společně pro dobrou věc! Přijďte na sobotní zápas

Touto pozvánkou se neobracíme pouze na naše skalní fanoušky a stálé příznivce, ale i na všechny ostatní, kteří mají podvědomí o hokeji ve Valašském Meziříčí, anebo rádi vloží podíl na dobročinnou věc. V sobotu 22. února sehraje Šumperk ve Valašském Meziříčí v rámci ligového utkání zápas proti Bobrům, ze kterého ale nevzejde pouze jeden vítěz s body do tabulky.

Jednoho, respektive dva vítěze už známe dopředu. Budou jimi sedmiletá Amálka a jedenáctiletý Štěpánek. Ani jednoho z nich nepotkalo takové štěstí, aby se mohli plnohodnotně začlenit do normálního kolektivu. Štěpánek trpí mentální retardací a autismem. Amálka včetně mentální retardace trpí i epilepsií, což vyžaduje, stejně jako u Štěpánka permanentní dozor.

I přes tyto diagnózy existuje cesta, jak život dětem a jejich mamince paní Pernické ulehčit. Oběma dětem pomáhají speciální pobyty, které ale vycházejí rodinu ročně na téměř osmdesát tisíc a z finančních důvodů si rodina nemůže takovou částku dovolit vynaložit.

Proto jsme se my v rámci akce Každá stovka pomáhá rozhodli pomoct. Do pomoci se může zapojit úplně každý.

Jak budeme pomáhat?

Střely na bránu

Z každé střely na bránu věnuje tým 100,- Kč na společný výtěžek. Děkujeme hostům z týmu Draci Šumperk, kteří se akci rozhodli také podpořit.

Vstupné

Každý kdo si zakoupí vstupenku na zápas, která bude tentokrát stát 100,- přispěje 50% na Amálku a Štěpánka. Permanentkáři a držitelé klubových budou mít možnost přispět oněch 50,- Kč do speciální kasičky u vstupu.

Kup si Smarty drink

Firma Smarty drink nám věnovala své nápoje, které budeme prodávat za cenu 30,- Kč/kus. Celý výdělek rovněž předáme tam, kde pomůže nejlépe.

Individuální dary

Pokud budete mít zájem přispět vyšší částkou, určitě se nám ozvěte nebo to sdělte na pokladně. Domluvíme se, a rovnou po skončení utkání můžete předat svůj šek na ledové ploše.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS