V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V předchozích utkáních se snažil, bojoval, nicméně střelecká produktivita u Marka Kundrátka nebyla nejlepší. Až do zápasu s Hodonínem. Tento agilní útočník dokázal překonat hodonínské brankáře čtyřikrát a výraznou měrou přispěl k zisku třech bodů do tabulky. Jak Marek Kundrátek zhodnotil utkání?

Marku, po čtyřech minutách, tři obdržené branky, k tomu hned nastřelená tyčka…asi to nebyl ten nejlepší začátek, že?
To určitě nebyl...

Překvapil Vás něčím Hodonín hned v úvodu, nebo jsme se nemohli dostat jen do tempa?
Nemohli jsme se dostat do tempa, navíc už v zápase v Hodoníně jsme zaspali začátek, chtěli jsme se toho vyvarovat, ale to se nepovedlo.

Svou brankou jste začal velký obrat, řekli jste si na lavičce, že by to teď mohlo vyjít?
Určitě nás ta branka vrátila zpátky do zápasu, řekli jsme si, ať to hrajeme jednoduše.

Postupně jste zápas vyrovnali a následně zvítězili, jaké pocity převládají?
Pocit jsou určitě dobré, ale musíme se vyvarovat těch chyb v obraně.

Devět vstřelených branek, sedm inkasovaných, zdá se, že dnes útok předčil obranu, vzpomenete si, kdy jste hrál takový zápas naposledy?
Tak takový zápas jsem snad ještě nezažil, hlavně ten obrat ve druhé třetině, ve které jsme dali 7 branek.

Vstřelil jste čtyři krásné branky! Kdy se Vám to naposled podařilo?
Tak to se mi podařilo naposledy tak v 8. třídě.

Každá branka samozřejmě zvedne hráčovi sebevědomí k dalším utkáním, souhlasíte?
To je pravda, ale ty moje branky byly prací celé naší pětky.

Jako hráč jste se v dřívějších utkáních dostával do šancí, ale moc Vám to tam nepadalo, myslíte si, že by to mohl být obrat a začátek k lepšímu?
Je pravda, že se mi nedařilo v zakončení a doufám, že to bude obrat k lepšímu a pomůžu svými dalšími brankami k vítězství týmu.

V hodonínské kabině byl po druhé třetině "vítr", nabádal vás trenér, abyste si na začátek třetí třetiny dali pozor a byli co nejméně vylučovaní?
Určitě nás trenéři nabádali k tomu, abychom hru zjednodušili, nechodili do oslabení, ale zase abychom nehráli zataženě v našem obranném pásmu a necekali na ně.

Tři body, důležité body jsou doma, jak tedy přistupovat k dalšímu utkáním?
Hrát naši hru, co jsme hráli na Technice a hodně chodit do brány.

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | út 19.8.2025

18:00

TABULKA 2. LIGY

O pořadí
1. HAV Havířov 24 127:51 64
2. HBR Havlíčkův Brod 24 73:47 48
3. ZNO Znojmo 24 99:53 47
4. VAL Valašské Meziříčí 24 80:67 42
5. SUM Šumperk 24 77:70 41
6. HVY Vyškov 24 91:91 39
7. ZNS Žďár nad Sázavou 24 96:99 39
O play-off
1. OPA Opava 24 76:86 34
2. TEC Technika 24 65:76 31
3. NJI Nový Jičín 24 58:89 27
4. HOM Hodonín 24 61:93 24
5. KOP Kopřivnice 24 62:92 22
6. VEL Velké Meziříčí 24 62:113 10
Kompletní tabulka