Třetí derby sezóny. Valaši míří na led Nového Jičína
úterý 13.11.2018 | Daniel Gargulák |

Třetí derby sezóny. Valaši míří na led Nového Jičína

Už třetí vzájemný zápas ze čtyř čeká Valašské Meziříčí proti sokovi všech soků. Bobři ve středu 14. listopadu zajíždějí na led Ďáblů z Nového Jičína a budou chtít ukončit jejich neuvěřitelnou formu na domácím ledě. Úvodní vhazování je naplánováno na 18:00.

Novojičínští vytvořili nedobytnou pevnost

Valašské Meziříčí a Nový Jičín jsou jedinými týmy 2. ligy - skupiny Východ, které nechaly své soupeře odjet domů pouze s dvěma body za výhru soupeře v prodloužení či samostatných nájezdech v letošní sezóně. Nyní jsou to Ďáblové, kdo bude mít výhodu domácího prostředí a bude bránit svůj domácí svatostánek před útokem Bobrů.

Jedinou prohru na domácím ledě zapsali svěřenci trenéra Macháčka hned v prvním kole, když jim soupeřem nebyl nikdo jiný, než právě Valaši z Bobří hráze. Svěřenci trenéra Weintritta prokázali větší trpělivost a uspěli u nedalekého soupeře po samostatných nájezdech. Od té doby Ďáblové vítězili doma vždy za tři body, jejich trápení v rolí hostů jim ale momentálně přisuzuje až čtvrtou pozici v nabité tabulce.

Valaši se třemi výhrami v zádech

Bobři budou na led Nového Jičína zajíždět ke druhému ze třech po sobě jdoucích venkovních duelů, kde budou zároveň útočit na čtvrtou výhru v řadě. Je to vůbec poprvé v letošní sezóně, kdy svěřenci trenéra Weintritta vyhráli třikrát za sebou a průběžně nadále drží první místo východní skupiny.

Každý jeden bod má cenu zlata. To platí zvlášť v letošní sezóně, kdy je celá skupina nadále nesmírně vyrovnaná a jediná prohra může znamenat propad i o čtyři místa tabulkou dolů. Bobři budou bojovat o další takové body v derby s Novým Jičínem, se kterým letos ve dvou vzájemných duelech doposud neprohráli. Zda se jim podaří Ďábly zdolat i napotřetí a znovu si upevnit první pozici ukáže středeční podvečer. 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS