Valašské Meziříčí přivítá Nový Jičín
úterý 4.12.2012 | Jakub Nikl |

Valašské Meziříčí přivítá Nový Jičín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí čeká další domácí utkání. Tentokráte ve středu 5.12. od 18 hodin přivítají celek Nového Jičína. Bobři mají Jičínu co vracet a určitě budou chtít před domácími fanoušky naplno bodovat. Přijďte je tedy v tomto boji podpořit.

Tento zápas bude druhým ze série tří po sobě jdoucích zápasů s Novým Jičínem. V prvním utkání této série Bobři na ledě soupeře neuspěli. A to i přesto, že byli lepším mužstvem. Bohužel špatná koncovka Bobrů zapříčinila, že si ValMez místo bodů připsal jen další porážku. Nyní ale má ValMez další příležitost svého soka porazit a bodově se na něj dotáhnout.

Minulé utkání ale mělo i svá pozitiva. Zejména využití dvou přesilových her. Pokud tedy Bobři na svůj výkon naváží a zlepší koncovku, určitě nejsou beze šance.

Kanadské bodování týmu Nového Jičína vévodí dvojice Martin Kabeláč - Petr Macháček, která má shodně 14 bodů. Na dalších dvou místech jsou obránci Martin Andrýsek (11 bodů) a kapitán mužstva Přemysl Vašut (10 bodů).

Sestavy v minulém kole:
Valašské Meziříčí:
Okáč - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Machala, Martiník, Máša, Mikel, Smetana, Vajda, Varga Mir., Varga D., Varga Mar., Voznica

Nový Jičín: Kozák – Hruška, Vašut, Gulda, Chvostek F., Hradil, Horák, Cabák – Chvostek M., Macháček, Skaloš - Kabeláč, Škumát, Mičulka – Uhlár, Zedník, Brynecký - Tomášek

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS