Valašské hokejové derby skončilo po základní hrací době remízou 2:2, o obě branky Bobrů se postaral David Heinrich, za VHK skóroval dvakrát Tomáš Ürge. Po šedesáti minutách se nakonec nepokračovalo prodloužením ale po domluvě obou stran rovnou nájezdy, ve kterých bral výhru domácí Valmez. O rozhodující penaltu se postaral David Kozubík, za záda Pavlíčka se prosadil také Václav Kočí a Jan Dluhoš.
úterý 27.8.2024, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Vsetín
3:2sn
(1:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Heinrich (Kozubík, Martiník), 33. Heinrich (Turek), rozh. náj. Kozubík – 28. Ürge (Vaněk, Ignatěnko), 30. Ürge (Ostrčil). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 306. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2, 2:2 - 3:2.
Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Kočí, Dluhoš, Fojtík, Baroš, Liss, Hamřík, Velikovský – L. Stodůlka, Vavřík, D. Stodůlka – Heinrich, Martiník, Kozubík – Urban, Turek, Kuchařík.
Vsetín: Pavlíček (Uhrin) – Udověnko, Šedlbauer, Vaněk, Herman, M. Stodůlka, Sadílek, Zeťák, Pigulevskij – Meskis, Juráň, Vančura – Hora, Urge, Ignatěnko – Zezulka, Stibůrek, Ostrčil – Hrdý, Elich, Ročák.