Valašské derby: Bobři přivítají Vsetín
pondělí 12.10.2009 | Lukáš Pořický |

Valašské derby: Bobři přivítají Vsetín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V devátém kole druhé národní ligy přivítají domácí Bobři svého velkého rivala, a to hokejisty Vsetína. Domácí budou chtít jistě odčinit porážku v Přerově, zato hostující hokejisté se vezou na vítězné vlně. V posledních dvou zápasech porazili tápající Prostějov a stejně tak silný Hodonín. Jak dopadne derby se dozvíme ve středu 14.10.2009 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Před sezonou prošel Vsetín velkou obměnou kádru. Velkou zásluhu na tom měla smlouva s extraligovým Zlínem, díky které je klub ze Vsetína jeho oficiální „farmou“. VHK Vsetín opustilo před sezonou někdejší velmi produktivní duo z Kroměříže - Gergela - Marek, kteří ukončili kariéru.

Jednou z největších hvězd Vsetína by měl být útočník Zlína Petr Mokrejš, který má za sebou bezmála 11 odehraných sezón v extralize. Dalšími tahouny Vsetína je nestárnoucí Josef Štraub, exmeziříčská dvojka Tesařík-Ašer a nebezpečný střelec Knebl.

V obraně Vsetína najdeme také Zlínskou stopu, a to Bořutu, Bokroše, Matulu. Pilířem vsetínské obrany je exmeziříčský Pavel Zavrtálek spolu s Josefem Šimkem. Jasnou brankářskou jedničkou Vsetína je Lukáš Plšek.

Velkou změnou na střídačcce Vsetína je nedávne zvolení Juraje Juríka hl. trenérem A mužstva. Ve funkci nadále pokračuje Viktor Hlobil. Dosavadní trenér se ovšem přesunul na pozici asistenta.

V posledním zápase porazil Vsetín na domácím ledě celek Hodonína 3:1. Bobři ve svém zápase podlehli na ledě Přerova 3:0.

V kádru Bobrů nejsou známy před zápasem žádne změny. Na listině zraněných hráčů nadále zůstáva Ondřej Tatarčík a Ondřej Dvořák. Středeční zápas nám přinese i jeden rodinný souboj. Nastoupí-li za Vsetín obránce Tomáš Bokroš, střetne se tak se svým starším bratrem Lukášem, který hájí barvy Valašského Meziříčí.

Předpokládané sestavy:

HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Popovič) - Dvořák O., Hruškovský, Mikel, Mlynář, Vnenk, Vašut - Bokroš, Brunec, Dědek, Dvořák P., Lhotský, Matějný, Růčka, Sochorek, Šebesta, Vaněček, Varga M., Varga D.

HC Vsetín: Plšek - Bořuta, Šimek, Tomis, Matula, Haschka, Zavrtálek, Bokroš, Trška, Mokrejš, Štraub, Tesařík, Ondráček, Sakrajda, Ševčík, Knebl, Mikeš, Matěka, Korčák.

Valašské derby začíná ve středu 14.10.09 v 18:00 na ZS ve Valašském Meziříčí. Podaří se Bobrům udržet letošní domácí neporazitelnost?

Pokladna ZS bude otevřena dvě hodiny před utkáním, tj. v 16 hodin. Ceny vstupenek na derby: 70,- Kč, zvýhodněné 35,- Kč. V.I.P., permanentní vstupenky a klubové karty zůstávají v platnosti. Maximální počet prodaných vstupenek jedné osobě je omezen počtem 10 ks.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související články

Preview

ReportážAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS