Vaněk, Seidler a Rudl posilují Valmez!
pondělí 29.1.2018 | Richard Müller |

Vaněk, Seidler a Rudl posilují Valmez!

Na jednosměrné cestě z Opavy do Valašského Meziříčí je pěkně rušno. Po příchodu gólmana Šafránka přichází i další dva útočníci a mladý obránce. Trio hráčů bude s největší pravděpodobností připraveno naskočit do soutěžního zápasu ve středu doma proti Šumperku. Hokejová liga mistrů, juniorská reprezentace, světová univerziáda nebo polská extraliga? To všechno jsou zkušenosti, které nové posily Valašského Meziříčí nasbíraly. Vedení klubu se snažilo získat připravené hráče, které zná dobře z ligy a ví, co od nich očekávat. (ilustrační foto)

Dominik Rudl

Mladý talentovaný obránce, který okusil mezinárodní scénu v reprezentačních juniorských výběrech a také v hokejové lize mistrů za Vítkovice. Vzrůstem menší, ale o to hbitější pohybem na ledě dokáže zamotat hlavu svým protihráčům a včetně tvořivé nahrávky disponuje velmi tvrdou a přesnou střelou, což dokázal i v posledním zápase proti meziříčskému brankáři Plškovi. V aktuální sezóně se řadí mezi nejproduktivnější beky ligy.

Mateřský klub: HC Vítkovice Ridera
Věk: 21
Držení hole: levá
Výška: 178 cm
Váha: 75 kg

Petr Seidler

Od juniorských let střídal dres Opavy a Vítkovic. Již v té době sbíral téměř bod na zápas a vysloužil si i zájem z polské nejvyšší soutěže. V Krakově sehrál po boku Petra Dvořáka čtyři zápasy a po této menší zkušenosti se vrátil do Ostravy, respektive Poruby. V Toraxu se stal tahounem týmu a zůstal tam až do loňské sezóny, po které odešel do Opavy. Ve Slezanu se dostal hned mezi nejlepší trojici hráčů.

Mateřský klub: HC Vítkovice Ridera
Věk: 27
Držení hole: pravá
Výška: 180 cm
Váha: 84 kg

Rostislav Vaněk

Až do loňské sezóny spojoval kariéru mezi muži pouze s týmem Poruby. Nejproduktivnější byl v sezóně 2012/2013, kdy posbíral za čtyřicet zápasu dvanáct gólů a dvacet čtyři asistencí. Loni došel s Toraxem až do finále druhé ligy proti Vsetínu, které dopadlo pro jeho mužstvo neúspěšně. Letos hájil až doposud dres Opavy. Za třicet čtyři utkání zapsal na své konto sedmnáct kanadských bodů. V kariéře zažil i zajímavou zkušenost v drese národního týmu na světové univerziádě.

Mateřský klub: HC RT TORAX Poruba
Věk: 26
Držení hole: pravá
Výška: 175 cm
Váha: 70 kg

Všem posilám přejeme ve valašském angažmá co nejvíce úspěchů a žádné zranění!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Bobři Valašské Meziříčí
Draci Šumperk