Začínáme! Ve středu první ligový zápas se Žihadly
pondělí 9.9.2019 | Richard Müller |

Začínáme! Ve středu první ligový zápas se Žihadly

Ve středu čeká Bobry ostrý start sezóny. Po čtyřech měsících těžké a pestré přípravy narazí v soutěžním utkání na finalistu loňského ročníku druhé ligy Moravské Budějovice, které ale letos nastupují v docela jiné sestavě. První utkání sezóny 2019/20 začíná ve středu 11. září od 18:00 na zimním stadionu ve Valašské Meziříčí. Těšíme se na vaší podporu!

Žihadla vyzbrojena extraligovými zkušenostmi

Už když to vypadalo, že po veleúspěšné sezóně hokej v Moravských Budějovicích skončí, zakřesla naději spolupráce se Znojmem. Hokejový klub se nadále domluvil s městem na spolupráci a na další minimálně 3 roky bude jeho provoz ve druhé lize finančně zajištěn.

Budějovičtí tak začali zbrojit a do kádru angažovali i Milana Procházku, který v extralize posbíral více než 500 zápasů. Příchod mistra extraligy do Moravských Budějovic kvitoval i trenér a jednatel Žihadel Miroslav Vybíral, který počítá se zkušeným předákem do přesilovek a jako vůdcem druhé formace.

V přípravě Moravské Budějovice vyhrály z osmi utkání pouze dvakrát, ovšem výběr soupeřů byl kvalitní. V generálce proti Vídni podlehli doma soupeři těsně 5:6. Po prohře s profesionálním kádrem hledal trenér Vybíral jen pozitiva a s generálkou byl spokojen.

Informace k utkání

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS