Změna: Generálka doma proti prvoligové Dubnici nad Váhom!
středa 5.9.2018 | Richard Müller |

Změna: Generálka doma proti prvoligové Dubnici nad Váhom!

Dlouho očekávaná generálka na ligu se nakonec neodehraje doma proti Novému Jičínu, ale na Bobří hráz zamíří účastník druhé nejvyšší slovenské soutěže MHK Dubnica nad Váhom. Bobři si od utkání slibují prověrku s kvalitním soupeřem. Utkání se odehraje ve čtvrtek 6. 9. od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Bobři dvakrát neuspěli

Modrobílí mají za sebou čtyři zápasy a poslední dva jim nevyšly úplně podle představ. Mohlo by se říci, že se jednalo o dva vyrovnané zápasy, jenže konečný výsledek tomu moc nenasvědčuje. Především na třetí třetinu posledního klání by měli Bobři co nejrychleji zapomenout, a to když si nechali nasázet od Opavy tři branky a ztratili tím šanci na výhru.

Doplnění kádru střídavými starty

Do přípravy zasáhlo i několik hráčů, kteří se zatím nestali členy soupisky a rozhodnutí o jejich působení padne v nejbližších dnech. Jde zejména o mladé hráče Matěje Dubnického, Tomáše Holiše a Michala Koňaříka. Dalším testovaným hráčem je útočník David Peška, který minulou sezónu působil v Hodoníně.

Mimo hráče usilující o sestavu se v zápase ukázalo i několik posil ze Vsetína, které budou v případě potřeby připraveny na střídavé starty. Jde o zlínského odchovance Jakuba Jenáčka, který právě loni u Bobrů nakoukl poprvé mezi muže. Dále pak urostlého útočníka Davida Vítka a další známou tvář obránce Michala Hryciowa.

Dubnica nepostrádá kvalitu

Jak pro Valmez, tak i pro Dubnicu nad Váhom jde o generálku na ligu. Na Slovensku hraje Dubnica první ligu a podle toho vypadala její skladba přípravných duelů. Podhale Nowy Targ, GKS Jastrzębie, maďarský Dunaújvárosi Acélbikák a účastník Chance ligy Frýdek-Místek - to je výčet soupeřů, se kterými se před čtvrtečním zápasem ve Valmezu Dubnica setkala.

Všichni na tribuny!

Už není na co čekat, sezóna se nezávratně blíží a i fanoušci na tribunách by měli pomalu začít ladit své hlasivky! Těšíme se na vás.

  • Čtvrtek 6. 9. 2018
  • 18:00
  • Zimní stadion Valašské Meziříčí
  • Vstupné 30,- Kč
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS