Fanzóna » Šéfredaktor

Máte-li jakýkoliv dotaz, či připomínku k fungování redakce webu a onlajnů, napište nám zde. Take můžete nahlašovat chyby webu. Děkujeme!

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Šéfredaktor

Zobrazuji odpovědi 1 - 9 z 9 odpovědí v této kategorii celkem.

limitsalv (katerinak.v@seznam.cz - hc Bobři)
18.3.2018, 13:41
 
Dobrý den,
nyní jsem se dočetl na hl. stránce HC Bobři V. M., že třetí utkání v Porubě se uskuteční 14. 3. 2018! Dnes je 18. 3. 2018!!! Jste tam opravdu ” skvělí redaktoři, odborníci na svých místech ”!!!
Zdravím.
Přeji pěkný den.

Odpověď:
Dobrý den pane Kateřiňáku, k tomuto pochybení došlo, již jsem jej opravil. Samozřejmě se za něj omlouvám. jen bych vás s dovolením opravil, uvedené datum utkání bylo 16. 3., nikoliv 14. 3., což samozřejmě nic nemění na tom, že se jedná o chybu.

Vzhledem k vaší poznámce, cituji: Jste tam opravdu ” skvělí redaktoři, odborníci na svých místech ”, předpokládám, že máte na srdci další výtky k naší práci. Vězte, že děláme vše pro to, aby webové stránky Bobrů fungovaly co nejlépe, ač to vám nejspíše tak nepřipadá. Pokud však máte další poznatky, které by šlo dle vás zlepšit, velmi rád se s vámi kdykoliv odpoledne setkám a osobně si je vyslechnu.

S pozdravem Daniel Gargulák.
Marek (VM)
2.3.2018, 14:46
 
Dobrý den.Ve Vašem článku,ve kterém rozebirate tým Nového Jičína jako soupeře v play off, píšete,že vítěz se utká s Porubou?Co když postoupí Kopřivnice přes Šumperk????

Odpověď:
Dobrý den, máte samozřejmě pravdu, že záleží i na vývoji souběžně hrané série mezi Šumperkem a Kopřivnicí. Děkuji za upozornění a omlouvám se za nedopatření, vše je na našem webu již v pořádku.
Marcel (Bobři)
7.2.2018, 16:28
 
Dobrý den.Kdyz už není možné se ptát manažera,tak se jej,nebo trenéra zeptejte Vy.Proc přišla posílá v podobě Dušana Šafránka do brány když nechyta??? Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, Dušan Šafránek odchytal jedno utkání, po němž onemocněl. I kdyby byl zdravotně v pořádku, tak v Opavě, kvůli dohodě ve smlouvě, nenastoupí. Věříme, že se brzy vyléčí a bude připravený chytat.
Martin (Bobři)
2.2.2018, 13:02
 
Dobrý den, daly by se na onlajnech přidat k soupisce také čísla hráčů? Jak jich teď přišlo více, tak je těžké se zorientovat kdo je kdo.

Odpověď:
Dobrý den, Onlajny tuto funkci nepodporují. Do dalších zápasů zapracujeme na metodě, jak fanouškům poskytnout grafickou soupisku.
Michal (Valmez)
3.12.2017, 00:34
 
Zmeny v Kádru ... chybí vám doplnit obrance Marek Nadymýček :)

Odpověď: Marek je hráčem staršího dorostu Bobrů už od začátku sezóny, a stejně jako ostatní dorostenci, má šanci být povolán v případě dobrých výkonů do A-týmu. Nejedná se tedy o příchod nového hráče.
Martin
19.11.2017, 14:54
 
Dobrý den, v reportážích zápasů s Hodonínem je na našich stránkách uvedený počet diváků 423 a na stránkách Hodonína 612. Jak je možné, že se tyto dva údaje liší, a který z nich je pravdivý? Mým odhadem bych se spíš přiklonil k tomu hodonínskému počtu.

Odpověď:
Dobrý den, v součtu prodaných vstupenek a pernamentek nám vychází číslo, které je uvedeno na našem webu. Osobně se mě zdálo hlediště také opticky více zaplněno. Do příště to budeme počítat podle fotek. Děkuji.
Jakub (Bobr)
1.11.2017, 10:45
 
M.Surý dostal 9 branek. Ve statistikách má 8.

Odpověď: Chyba nalezena a opravena. Děkujeme za upozornění.
Martin (Valmez)
18.10.2017, 14:05
 
Dobrý den, chybí vám v sekci Změny v Kádru dopsat Hořanského a Pokorného :)

Odpověď:
Dopíšeme, dekuji.
Martin (Valmez)
10.9.2017, 00:43
 
Dobrý den, přidali jste tabulku, ale přidali jste tam i Orlovou?
To je chyba snad né ? Orlová nebude hrát 2 ligu nebo jak to je?

Odpověď:
Děkujeme za upozornění, tabulku má na starost provozovatel webu a je to plošná chyba napříč většinou redakcí. Orlová samozřejmě druhou ligu nehraje. Děkuji


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine