Šéfredaktor

Máte-li jakýkoliv dotaz, či připomínku k fungování redakce webu a onlajnů, napište nám zde. Take můžete nahlašovat chyby webu. Děkujeme!

prosím nevyplňovat
Abyste mohli pokládat otázky, musíte nejprve provést registraci platnou pro všechna diskusní fóra webů eSports.cz.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
Marcel (Bobři)
3. 8. 2020, 08:56
Dobrý den.A mužstvo mělo 27.7. první společný trénink,bylo by možné napsat pár řádků třeba o počtu zúčastněných hráčů,případně jmenovat???Vím že můžete na veřejnost pouštět jen daně informace od vedení,ale s prominutím jednak na tom kolik bylo hráčů nevidím nic špatného a jednak vedení v čele s panem Vašicou by mělo zvážit své další pusobeni,není schopné říct k situaci ani větu,tohle valasskomeziricsky fanoušek nepotřebuje.Dekuji

Odpověď: Dobrý den, samozřejmě, že nějaký článek bychom napsat chtěli. V nejbližších dnech vyjdou první novinky. Je to všechno na základě domluvy s předsedou klubu. Děkuji za pochopení.
limitsalv (hcbobři)
15. 7. 2020, 16:51
Dobrý den,
tak už konečně vím, proč si Meziříčský hokejový klub dal do znaku bobra a do názvu ” BOBŘI ”. To proto, abyste mohli držet Bobříka mlčení!!
Jak jinak si vysvětlit, že nepodáváte vůbec žádné informace o mužstvu a o dění v něm. O ostatních týmech toho víme více než o místním.
Proč skončil manager? Kdo posílí mančaft na novou sezonu? Kdo bude trénovat? Jak probíhá letní příprava? ( Pokud ovšem vůbec nějaká je.) Atd., apod.

Odpověď:Dobrý den, bobříka mlčení nedržím ani já, ani další 2 redaktoři webu, kteří jsou od letoška připraveni psát pro web hcvm. My, jako redakce, můžeme vypustit na web informaci pouze ve chvíli, kdy ji oficiálně dostaneme od kompetentího člověka z vedení klubu. Proto si myslím, že váš dotaz by měl směřovat do sekce Ptejte se vedení klubu. Nicméně máme informaci, že během července vyjdou zprávy ohledně vámi zmiňovaných věcí. Šéfredaktor.
Marcel
13. 6. 2020, 02:29
Dobrý den,chci se zeptat,proč nenapíšete rozpis zápasů když už je znám,nebo proč neinformujete že Petr Dvořák skončil ve své funkci atd.Dekuji

Odpověď:Dobrý den, rozpis jsme doplnili na web. O ostatních záležitostech budeme informovat ve chvíli, kdy informace z oficiálního zdroje dostaneme. Děkuji, šéfredaktor.
limitsalv (hcbobřivm)
7. 7. 2019, 15:41
Dobrý den,
zanedlouho nám začne sezóna a na zdejších stránkách není žádná informace o týmu Bobrů. Začátkem tohoto týdne napsal p. Dvořák - manažer, že do konce týdne budou nové, čerstvé informace, ale do této chvíle není ani zmínka o týmu. Na stránkách ostatních účastníků 2. ligy jsou zveřejňovány čerstvé informace o jejich posilování, o přípravných zápasech, jen tady pořád nic - ticho, klid. Proto se chci zeptat, zda-li držíte ” bobříka mlčení ”, nebo máte zakázáno publikovat, nebo se Vám nechce...??? Jak je to s letní přípravou? Kolik hráčů a kdo všechno se zúčastní? Kdo z loňského kádru podepsal na tuto sezónu? Koho nového se podařilo zlanařit? Kdy bude k dispozici ledová plocha? Kdy se začne stavět druhá tribuna? Atd., atpod.!?! Už jen na tomto je vidět Váš postoj k fanouškům, Váš přístup k nim, jak si jich vážíte a ceníte. Kde je ta Vaše tolik vyhlašovaná vstřícnost, otevřenost a solidní, přátelský přístup k nim?? Doufám, že se to nyní už konečně zlepší a že budete novinky o týmu podávat častěji, pravidelněji. ( Psát byste měli nejen Vy, ale i manažer, nebo předseda klubu p. Vašica. )
Přeji pěkný den.
Zdravím.


Odpověď: Dobrý den pane Kateřiňáku, situace je taková, jaká je, a až budou informace o přípravných duelech nebo o posilách potvrzeny, tak je na web dáme. Každopádně pokud byli fanoušci loni zvyklí na nějaký standard přísunu informací na webu (preview, reportáže, rozhovory), tak letos to bude poněkud strohé, jelikož redakci doposud táhli dva lidi, kteří od podzimu nastupují do školy, respektive práce, která je mimo Valašské Meziříčí a nebo náš kraj. Lidi sháníme už 4 roky a nikdo se do práce pro web Bobrů nehrne, každopádně nové lidi přímo z Valmezu nebo okolí uvítáme. Možná jste doposud ani nevěděl, že současné obsazení redakce bylo Vsetín, Kelč a na stadion jsme dojížděli bez jakýchkoliv nároků na proplacení cesty 40 km. Dělali jsme to rádi. Takže ještě jednou pro shrnutí, a věřím, že to dokážete pochopit. Informace dáváme na web téměř ihned, kdy je dostaneme a ani vedení nehraje žádného "bobříka mlčení", jednoduše čeká, až vše bude na 100%. V další sezóně, pokud se nenajde nikdo, kdo by redakci aktivně pomáhal, nebude web informovaný tak, jako tomu bylo zvykem od roku 2015. Mrzí nás to, ale není to opravdu ničí chyba. Snad jen mladých lidí, kteří nemají ve Valašském Meziříčí zájem o hokej nebo o žurnalistickou praxi.
Dotaz
23. 11. 2018, 06:51
Zdravím,chci se zeptat od kdy se hraje zítřejší utkání 24.11. s Havlíčkovým Brodem? Na stránkách máte od 18:00 na onlajnech je uveden čas 17:00. Co tedy platí?

Odpověď:
Dobrý den, utkání se hraje výjimečně od 18:00.
Martin
13. 9. 2018, 08:24
Dobrý den Richarde, byl by pro Vás problém dělat po každém zápase ohlasy trenérů, nebo alespoň toho našeho, když na zápasy stejně jezdíte s mužstvem? Myslím, že by to bylo pro fanouška zajímavější, než například psát dlouhé komentáře k zápasu, které, troufnu si říct, nikdo nečte a vám určitě zabere mnohem více času. Díky za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, ohlasy se snažíme dělat po každém zápase. Od nynějška by se mělo jednat o samozřejmost.

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | pá 13.8.2021

18:00

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka