Předseda

Odpovídá předseda klubu nebo šéfredaktor web.

Předseda klubu je připraven odpovídat na dotazy spojené s fungováním klubu. Zároveň zde můžete zasílat své dotazy či připomínky k fungování redakce webu a onlajnů, na které bude odpovídat šéfredaktor hcvm.cz. Také můžete nahlašovat chyby webu. Děkujeme!

Vulgární a urážlivé komentáře budou smazány.

prosím nevyplňovat
Abyste mohli pokládat otázky, musíte nejprve provést registraci platnou pro všechna diskusní fóra webů eSports.cz.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
Marcel
26. 10. 2020, 09:00
Tak jednak jsem v žádném případě nechtěl nijak osočovat pana Vašich,bez něj by se ve Valmezu nehrál hokej na takové úrovni jako se hraje,já jen vznesl dotaz na vedení bobrů.Za další,myslíte si že když někdo bez udání důvodu chce skončit,je fér mu bránit v pokračování jinde???A za další,hráč se má loučit s fanoušky,to ano,ale většinou jej klub pozve na nějaký domácí zápas a tam mu poděkuje za služby které pro klub udělal.A to se nějak neděje,a teď nemyslím přímo pana Dvořáka.

Odpověď:
Vážený pane, nikomu jsem v ničem nebránil.Pouze jsem chtěl aby se dodržovala pravidla a ta ze strany Petra Dvořáka dodržena nebyla. Myslíte si, že kdybych mu chtěl v něčem bránit tak by trénoval celou letní přípravu a přípravu na ledě společně s mužstvem? Klub nejsem jen já,ale i jiní lidé a řízen je výborem klubu.
Jakub (Valašské Meziříčí)
25. 10. 2020, 20:30
No tak to jsme četli asi jiné odpovědi p. Vašici. A co bylo tedy ubohé jak p. předsedu osočujete??? Pan předseda níže jasně psal, že do dnešního dne nebyl schopný sdělit p. Dvořák důvod svého odchodu. No nehadejme se v této těžké době, a těšme se až to zase začne. HC BOBŘI V SRDCI

Odpověď:
Marcel
25. 10. 2020, 16:36
Pane Jakub můžete prosím citovat co napsal pan Vašica jasně a výstižně????Já jen našel že Dvořák skončil protože chtěl skončit.Diky tomu že někdo nechce dál pokračovat v nějakém týmu se mu zastaví transfery aby mohl odejít jinde nebo neni možné se s ním rozloučit tak jak by si zasloužil????

Odpověď:
Jakub (Valašské Meziříčí)
25. 10. 2020, 15:31
Pane Marceli, tak to jsou trochu silná slova... Myslím si že p. Vašica to napsal jasně a výstižně.. a to byl ještě dost mírný.. Kdyby to bylo jak píšete, tak odejde se ctí a pořádnou rozlučkou s fanoušky bobrů a ne takto bez pořádného vysvětlení utécti nahrabat penízky někam do 6. německé ligy, nemyslíte? Ale samozřejmě obrázek si udělejme každý svůj. A hlavně Bobři do toho!

Odpověď:
Marcel
24. 10. 2020, 14:09
Dobrý den.Prijde Vam,že Petr Dvořák udělal pro hokej ve Valmezu málo????Takové jednání z Vaší strany je ubohé.

Odpověď:
Dobrý den, A co máte na mysli přesně? Pokud někdo v klubu končí, má některé povinosti. Pokud je nesplní tak dle regulí IIHF nemůže dostat potvrzený transfer pokud narážíte na toto. A ano Petr Dvořák neodevzdal to co měl od klubu zapůjčeno. Stejný případ jsme řešili na začátku této sezony ohledně jiného hráče opačně, kdy neměl vyřešeny u svého předešlého klubu stejné věci a do doby vyřešení jsme také nedostali potvrzený transfer a nemohl za nás hrát.Myslím si, že pravidla by měla platit provšechny stejná nebo nemyslíte?
limitsalv (hcbobři)
18. 9. 2020, 15:49
Ahoj Tomáši,
a je to tady. Druhá tribuna na sezení stále není a po nových nařízeních vlády se na hokej ve ValMezu nepodíváme. ( Myslím si, že už ta tribuna mohla být postavená.) Mohli byste vymyslet a udělat ” kličku ” , tak jako jinde a umožnit fanouškům přístup na zápasy tím, že pořídíte židle a lidé budou moci na zápase sedět. Vyhovělo by se tím MZ a uspokojili by se fandové. Uvažujte o tom!!!
Zdravím.

Odpověď:
Zdravím Vás pane Kateřiňák, tribuna je bohužel v nedohlednu. Mame zpracovány asi 3 studie ale vše je na městě a investice je opravdu veliká. "Kličku" se nám podařilo udělat již ve středu. Židle bohužel pořizovat nebudeme jelikož by s tímto byl problém s hasiči.
Martin Korábečný
7. 9. 2020, 17:28
Dobrý den, hledáte někoho na pozici sportovního manažera nebo se i shánění hráčů budete nyní starat vy? Díky.

Odpověď:
Dobrý den, na pozici manažera nikoho neshaníme. Částečně tuto funkci zastávám momentálně já a také mi s tímto pomáhlai oba trenéři za což jim velice děkuji.
Miroslav
6. 9. 2020, 16:10
Dobrý den chci se zeptat, a co Josef Daněk bude pokračovat?

Odpověď:
Dobrý den, Pepa pokračovat bohužel nebude.
Marcel (Bobři)
5. 9. 2020, 09:19
Dobrý den.Chtel bych se zeptat co Ondra Martínek,či Tomáš Brunec.Budou,nebudou??Dekuji

Odpověď:
Dobry den, Ondra Martinik ma nejake zraneni takze neni jasne jestli bude pokracovat. Tomas Brunec nebude
milan fitti sindler (Valmez)
27. 8. 2020, 12:21
Kdy budou k dispozici permanentky? diky.

Odpověď:
Dobrý den, pernamentky budou letos v později, předpokládám že během 10 dnů jelikož svaz měnil model soutěže a ještě v pondělí 7.9.2020 je na svazu aktiv 2. ligy kde se může vše opět změnit
Další stránky
1234>>

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

0. kolo | pá 13.8.2021

18:00

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 5 27:10 15
2. HOD Hodonín 6 21:18 12
3. KOP Kopřivnice 6 20:16 10
4. ZNS Žďár nad Sázavou 5 20:17 9
5. VEL Velké Meziříčí 2 8:8 3
6. OPA Opava 5 15:20 3
7. NJI Nový Jičín 5 10:19 3
8. VAL Valašské Meziříčí 4 11:24 2
Kompletní tabulka