Vsetín poprvé vítězí v derby
sobota 15.8.2009 | Michal Václav |

Vsetín poprvé vítězí v derby

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Zasloužené vítězství domácích a malá produktivita hostů. I tak by se dal nazvat přátelský zápas mezi VHK Vsetín a Bobry z Valašského Meziříčí. Vsetín poprvé ze 4 vzájemných zápasů vítězí nad svým rivalem a připisuje si tak první výhru v novodobé historii klubu nad nedalekým soupeřem ze soutoku dvou Bečev.

přát, pátek 14.8.2009
VHK ROBE Vsetín6:2(3:0, 2:1, 1:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: . 3.Ašer (Tesařík, Knebl), 6. Štraub (Korčák), 17. Horák (Mikeš, Sakrajda), 24. Tesařík (Matějka, Matula), 30. Matějka (Pšeja, Matula) 48. Mokrejš (Matějka, Horák) - 27. Varga (Blažek, Matějný), 42. Vnenk (Tomášek, Varga).
VHK ROBE Vsetín: Hromada - Pšeja, Bezouška, Černý, Šimek, Matula, Horák - Mikeš, Sakrajda, Brunec - Korčák, Štraub, Ševčík - Stantien, Ašer, Knebl - Tesařík, Matějka, Mokrejš
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch ( 31. Popovič) - Růčka, Mlynář, Dvořák O., Hruškovský, Vnenk, Blažek, Mikel, Matějný, Dvořák P., Lhotský, Bokroš, Tomášek, Tatarčík, Dědek, Varga Mir., Varga D., Varga Mar.

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák (HC Bobři Valašské Meziříčí) Těžko se tento zápas hodnotí, sice jsme nebyli kompletní, nicméně to nás neomlouvá, dnes tam chybělo srdíčko, dostali jsme rychlé dva góly ze začátku, pak už jsme se nezvedli, nedokázali jsme se individuálně prosadit. Byli jsme všude o krok pozadu, navíc jsme moc ani neohrozili domácího brankáře, kdy jsme vystřelili snad patnáckrát na bránu. Věřím, že to probuzení přišlo včas, doufám, že nás to ponaučí a začneme opět poctivě pracovat.

Viktor Hlobil (VHK Vsetín) Dneska sice Valmez nebyl v plné síle, nám ale přijela čtveřice hráčů ze Zlína a výkon šel jednoznačně nahoru oproti předešlým zápasům. Jestli tito hráči budou u nás i v sezoně se se rozhodne po poradě s trenérem Venerou.

 

Zápasový servis

Reportáž

Ohlasy

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS