Konec. Valachům ukončila sezónu prohra po samostatných nájezdech
úterý 19.3.2019 | Daniel Gargulák |

Konec. Valachům ukončila sezónu prohra po samostatných nájezdech

Zklamání je na místě, hrdost však převládá. Hráčům Valašského Meziříčí ukončila sezónu těsná prohra po nájezdech s Havlíčkovým Brodem, který celé semifinále ovládl poměrem 3:1. Valaši ale byli dalšímu soupeři s cílem postoupit o soutěž výše více než důstojným soupeřem a rozhodně si ostudu neuřízli, ba naopak. Všichni fanoušci mohou být na Bobry po právu hrdí, dva roky po sobě postoupit do semifinále je pro Valašské Meziříčí velkým úspěchem a dostatečně velkým příslibem do lepších zítřků.

SF4, úterý 19.3.2019
HC Bobři Valašské Meziříčí2:3sn(2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)BK Havlíčkův Brod
Branky a nahrávky: 10. Žák, 13. Vaněk (Dvořák) – 3. Matušík (Voříšek, Milfait), 25. Milfait (Kulhánek, Matušík), rozh. náj. Ludvík. Rozhodčí: Vrba, Cabák – Bartoň, Dohnal. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 488. Střely na branku: 31:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Plšek) – Báchor, Weintritt, Žák, Holiš, Ostrčil, Rudl, Váňa, Kamas – Vaněk, Dvořák, Fojtík – Brunec (C), Daněk (A), Peška – Andris, Martiník (A), Paťava – Kuchařík.
BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vacík, Vala, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Cachnín, Matušík.

Ohlasy trenérů

Jiří Weintritt (HC Bobři Valašské Meziříčí): Mrzí mě první utkání v Havlíčkově Brodě, kde jsme vedli 2:0 a utkání nakonec ztratili, to byl dle mého klíčovým bodem celé série. V dalším průběhu semifinále jsme přišli o čtyři hráče a dostali se do personálních problémů. Je to ale play-off a my bojovali všemi silami, které nám zbývaly dál, bohužel to ale nestačilo. Soupeři blahopřeji k postupu.

Pokud mám zhodnotit sezónu jako takovou, myslím, že jsme mužský hokej ve Valmezu posunuli zase o kousek dál. V základní části jsme skončili tři body za vítězem, podařilo se částečně zapracovat mladé hráče, druhý rok po sobě jsme uhráli semifinále play-off. Městu, klubu a sami sobě jsme ostudu neudělali, celému týmu je potřeba poděkovat.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS