Z Šumperku se vrací Valaši s prázdnou. Ve Škoda aréně rozhodla produktivita
sobota 2.11.2019 | Daniel Gargulák |

Z Šumperku se vrací Valaši s prázdnou. Ve Škoda aréně rozhodla produktivita

Poprvé v sezóně se svěřencům trenéra Weintritta nepodařilo vstřelit soupeři jedinou branku, díky čemuž odjíždí z ledu suverénních Draků poraženi. Modrobílí podali odhodlaný výkon a vytvořili si v utkání řadu šancí, klid na hokejkách v zakončení ale nakonec rozhodl ku prospěchu soupeře, Valašské Meziříčí se ale i přes prohru udrželo na třetím místě tabulky.

15., sobota 2.11.2019
Draci Šumperk3:0(1:0, 0:0, 2:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 20. Gewiese (Vachutka, Jaroš), 48. Milfait (Vachutka, Drtil), 53. Hroch (Sedlák, Krejčiřík). Rozhodčí: Novák - Konvička, Hranoš. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0.
Draci Šumperk: Wanecki (Peksa) - Kabelka, Gewiese (C), Řezáč, Drtil, M. Haloda, Sedlák (A), Plhal - Müller, Scheuter, Krejčiřík, Jaroš, Vachutka, Urban, Spratek, Pokorný, Šíp, Antonov, Milfait (A), Hroch, Kofroň.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) - Ďurkáč, Holiš, Kamas, Weintritt, Běhal, Žák, Ondračka - Daněk (A), Seidler, Andris, Pořický, Dvořák (C), Smrčka, Kuchařík, Martiník (A), Romančík, Paťava, Vaněk, Klímek.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes se mi zápas hodnotí těžce, protože si myslím, že se nějaký body ze Šumperka daly odvést. Bohužel se opakuje situace, kdy se silným soupeřem stejně jako nedávno s Havlíčkovým Brodem nedáme jasné gólové šance. Jsme jak fotbalová Slavia v Lize mistrů, s každým top týmem hraje krásný fotbal, ale shoří v produktivitě. Nedá se nic dělat, jedeme dál a budeme chtít vyhrát další zápas.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS