Přetahovaná v Kopřivnici vyzněla lépe pro Tatrovku. V přesilovce rozhodl Štěpánek
středa 27.11.2019 | Daniel Gargulák |

Přetahovaná v Kopřivnici vyzněla lépe pro Tatrovku. V přesilovce rozhodl Štěpánek

Po vydařeném utkání na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu zajížděli svěřenci trenéra Weintritta na led nedalekého Kopřivnice. Valaši po první dvacetiminutovce ztráceli na svého soupeře dvě branky, v dalším průběhu duelu se jim ale nepříznivé skóre podařilo zvrátit a dostali se i do vedení. Před vypršením 60 minut řádné hrací doby ale strhli stav utkání na svou stranu znovu kopřivničtí a ponechali si na domácím ledě všechny tři body. Na Bobry nyní čeká před volným kolem na Bobří hrázi sobotní derby s Novým Jičínem.

21.kolo, středa 27.11.2019
HC ISMM Kopřivnice4:3(2:0, 0:2, 2:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 8. Fojtík (M. Mach, Gola), 20. Suchý (Bochnak), 51. Sluštík (J. Mach, Suchý), 57. Štěpánek (J. Mach, Suchý) - 26. Klímek (Ďurkáč), 36. Vašenka (Klímek, Holiš), 47. Pořízek (Andris, Ďurkáč). Rozhodčí: Vaněk - Rychlý, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, T. Fojtík, Stříž (A) – J. Mach (C), Ollender, Bochnak, Gola, Daron, Pěnčík, Suchý, F. Fojtík, Brodek, M. Mach, Sluštík.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Kamas, Ďurkáč, Baroš, Weintritt, Holiš, Běhal, Žák, Hryciow – Seidler, Daněk (A), Vaněk, Dvořák (C), Romančík, Vašenka, Andris, Pořízek, Kuchařík, Martiník (A), Klímek, Paťava.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes je to zklamání. Po první třetině, kdy jsme nebyli horším týmem jsme prohrávali 2:0 a potom, co jsme to pracně otočili na 3:2 jsme chybou a zbytečným faulem přišli o vítězství. Dnes nás to mrzí hodně, protože jsme na body měli, jen bychom museli dodržovat to, co máme.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS