Hokejisté Valašského Meziříčí slaví domácí výhru nad Hodonínem. V patnácté minutě se za Bobry prosadil Ondřej Martiník, Baník ještě dokázal srovnat, další góly už ale byly v režii Valachů, za které se prosadili Finsterle a Adámek s Holomkem v oslabení. Velkou zásluhu na výsledku měl také brankář Kryštof Ševců, jenž chytil 33 ze 34 střel.
2. liga - Východní konference 2023/24, 22. kolo, sobota 9.12.2023, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Hodonín
4:1
(1:0, 0:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 15. Martiník (Vavřík, Liss), 42. Adámek (Vaňo), 50. Finsterle (Romančík, Liss), 55. Holomek – 24. D. Rauš (Riedl). Rozhodčí: Hranoš – Konvička, Klimek. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 171. Střely na branku: 29:34. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Holomek, Sviták, Foltýn, Liss, Adámek, Holiš, Velikovský – Vaňo, Vávra, Kozubík – Finsterle, Romančík, Lukačka – Stodůlka, Martiník, Vavřík – Kuchařík, Melenovský, Kočí.
Hodonín: Piták (55. Běhal) – Zorko, Bílek, D. Rauš, J. Švejda, Sedláček, Riedl, Talafa – Weintritt, Dobiáš, Mat. Novák – Štědrý, M. Mach, Sajdl – Karafiát, Luža, Laciga – P. Krejčí, Hložánek, Bachánek.

Aleš Bachánek (SHKM Baník Hodonín): Dnes to určitě nebylo podle našich představ. Nezačali jsme přitom špatně, měli jsme tlak i nějaké šance, ale neproměnili jsme je, a naopak po zbytečné osobní chybě jsme dostali gól. Ve druhé třetině, ve které jsme dokázali vyrovnat a kdy jsme se do toho dostali a začali jsme tlačit, tak jsme měli moc vyloučených, což nás brzdilo. V poslední třetině se pak přidaly další velké individuální chyby a soupeř nás dnes za ně prostě ztrestal. Domácím navíc velmi dobře zachytal golman. Máme mladý tým, který zkušenosti teprve sbírá.