Krajská liga dorostu, 19. kolo, neděle 25.1.2015
Kroměříž
4:7
(1:2,2:1,1:4)
Branky a asistence Bobrů: 1´- Grygařík Petr (Blaha David), 2´ - Gorej Adam (Škrhla Michal), 40´ - Gragařík Petr (Kuchařík Šimon, Lukáš Petr), 43´ - Lukáš Petr (Gorej Adam), 49´ - Grygařík Petr (Kuchařík Šimon), 50´ - Grygařík Petr (Lukáš Petr), 53´ - Kuchařík Šimon (Grygařík Petr).
Valašské Meziříčí: Sestava Bobrů: Bartoněk Jan, Oczadly Evžen – Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Kuchařík Šimon, Kundrát Matěj, Lukáš Petr, Pernický Vojtěch, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Dorostenci - neděle 25.1.2015 19. kolo krajského přeboru dorostenců se uskutečnilo v Kroměříži. Podaří se dorostencům prodloužit sérii neporažených zápasů na osmé utkání v řadě? S touto tajenkou se dnes představili na soupeřově ledu. Po nepatrně zpožděném příjezdu z důvodu sněhové nadílky se hoši museli rozcvičit ve velmi krátké době. Jako by to některým borcům vyhovovalo - soudě podle začátku zápasu. Když jsme už ve 2 minutě vedli 2:0, tak se zdálo, že tajenka ohledně dělby bodů je rozluštěna a po zbytek zápasu nebude co řešit. Pak ale přišlo osobní uspokojení, které začalo komplikovat život na ledě. Nepřesnosti v rozehrávce, neschopnost založit akci ve vlastní třetině a nedůrazné zakončení, to byly hlavní důvody nespokojenosti trenérů (a že by i hráčů ???). Ještě na začátku první třetiny se podařilo soupeřům snižit na rozdíl jediné branky, druhou třetinu dokonce soupeř vyhrál a tak měla rozhodnout až poslední třetina. V té byli Bobři daleko důraznější a pomocí 4 branek nakonec v klidu dokráčeli k osmému vítězství v řadě.

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného: „Velice rychle jsme šli do dvoubrankového vedení, ale místo toho, aby jsme přidali další branky, přišlo uspokojení. Domácí výsledek otočili z brejků po našich hrubých chybách. Až v poslední části jsme opět zabrali a dva body berem my. Hráči si musí ale uvědomit, že hokej se hraje na 3x20 minut a vedení o dva góly vůbec nic neznamená. Je třeba hrát celé utkání naplno!!!“