22.kolo, neděle 8.2.2015
HC Technika Brno9:2(2:1,2:1,5:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a asistence Bobrů: 14´- Grygařík Petr ( - ), 33´ - Kubenka Filip ( - ).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Sestava Bobrů: Bartoněk Jan – Beránek Michal, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Gorej Adam, Grygařík Petr, Kubenka Filip, Kundrát Matěj, Lukáš Petr, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor:
Nepodařilo se navázat na velmi dobrý výkon při posledním duelu s tímto soupeřem, který Bobři sehráli na domácím ledě (5:5), kdy se tenkrát rozešli se spravedlivou dělbou bodů. A tak se Brňanům podařilo přetrhnout vítěznou šňůru Bobrů ve které nenašli svého přemožitele již plných 11 utkání v řadě !!! Nebylo divu – tým k utkání odjížděl značně oslaben marodkou, nedoléčenými zraněními a část hráčů se k týmu připojila aniž by absolvovala jediný trénink v uplynulém týdnu. Celkem se nasbíralo jen 12 hráčů, což je na tak kvalitního soupeře, jakým bezesporu Technika Brno je, opravdu málo. Konec zápasů se kvůli zranění dohrával už pouze na 2 pětky. To vše sečteno a podtrženo stálo za dnešním neúspěchem. Do poloviny zápasu jsme ještě stíhali se soupeřem držet krok a stav utkání byl 2:2. Pak nám ale došly síly, začaly se kupit chyby a nakonec se už třetí třetina dohrávala pouze z povinnosti. Ještě že trvala jen 20 minut. Inu což – každý den není posvícení a pokud si slabou chvilku vybrali kluci právě dnes, tak to zas nemusí tak bolet. Bude dobré, když na tento zápas co nejdříve zapomenou. O to více nás bude zajímat, jak se budou Bobři presentovat v následujících zápasech.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Petra Pernického: „Do Brna jsme odcestovali opět s minimem hráčů a někteří ještě nebyli doléčení z předešlých zranění. Začátek utkání nám naprosto nevyšel a rychle jsme inkasovali dva góly. Do poloviny zápasu jsme stačili vyrovnat, ale to bylo z naší strany vše. Třetí třetinu bych ani nekomentoval. Tu jsme soupeři značně ulehčili našimi hloupými chybami a našim přístupem na ledě. Vůbec nebylo poznat že hraje první celek tabulky s třetím. Kluci na to budou muset co nejrychleji zapomenout a připravit se na další zápasy, které nás čekají !!!“
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive