Bobři byli vteřinu od třech bodů, Vsetín na kolenou, poslední vteřina však vše změnila!
středa 7.1.2015 | redakce |

Bobři byli vteřinu od třech bodů, Vsetín na kolenou, poslední vteřina však vše změnila!

Tak tohle hodně zamrzí! Bobři měli svého soupeře ze Vsetína na kolenou, jen jediná vteřina dělila domácí hráče od zaslouženého vítězství v utkání. Tu jim však překazili hosté náhodnou střelou od mantinelu, která se odrazila od zad domácího Svobody a zapadla se závěrečným hvizdem do branky domácích. Především za třetí třetinu a několik vyložených šancí si však domácí dnes zasloužili vyhrát...nic naplat, Bobři však berou alespoň ze zápasu bod, což je určitě také úspěch, je tady však velké ALE...Za domácí se v utkání trefil Ondřej Martiník a Patrik Kovář. Prohra v prodloužení je až příliš krutá, ale vsetínští jistě poznali, že S Valmezem musí stále počítat. Velká škoda, dnes nevyhrál v žádném případě lepší tým, ale setsakramentsky šťastnější.

30.kolo, středa 7.1.2015
HC Bobři Valašské Meziříčí2:3p(0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)VHK ROBE Vsetín
Branky a nahrávky: 40. Martiník (Sprušil, Kovář), 56. Kovář (Kuchta, Studený) – 15. Vrba, 60. Slováček, 62. Hrazdíra Rozhodčí: Kubičík – Novák, Smilek Průběh utkání:0:1, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3
HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) – Matušenko, Finkes, Valentík, Šimek, Kovář, Kaluža, Gulda – Baroš, Kuchta, Kundrátek, Sprušil, Martiník, Studený, Tejkl, Škumát, Varga David, Slovák, Varga Martin, Cink.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (Bechný) – Tesařík, Vrba, Haloda, Nedbálek, Báchor, Tichý, Štědrý – Ambruz, Vaněk, Vítek – Kolařík, Hrazdira, Slováček – Alexejev, Daněk, Kývala – Podešva, Ondráček, Zúbek – Štrbík.

Ohlasy trenérů

Petr Tejkl (trenér Valašského Meziříčí):“Myslím si, že se hrál kvalitní a celkem slušný hokej. Kdyby mě někdo před zápasem řekl, že uhrajeme bod, tak bychom to určitě brali. Bohužel ten konec jsme si pokazili sami, kdy jsme nedokázali vyhodit kotouč ze třetiny a pak jsme dostali smolný gól z rohu. Já si, ale myslím, že pokud budeme pokračovat v té cestě, kterou jsme nastoupili, tak by jsme se měli postupně ještě zlepšovat. Věřím tomu, že nás v těch příštích zápasech tohle to nijak nepoznamená, protože psychika je taková mocná čarodějka. Důležité je, ale to abychom si z toho vzali ponaučení a už se to neopakovalo. Já se budu snažit z toho vzít to pozitivní a věřím tomu, že dokážeme v následujících zápasech navázat na ty výkony, které jsme teď předvedli s dvěma soupeři, kteří jsou v tabulce nahoře. Teď máme dva dny do zápasu s Technikou Brno, budeme se snažit myslet pozitivně a připravit se na tento venkovní zápas“.
Viktor Hlobil (trenér Vsetína):“Můžu říci, že si dnes oba mančafty hrábly na dno, hrály velice dobře, zápas měl náboj, šance se střídaly na obou stranách. Já musím pochválit naše hráče, že vlastně i se štěstím ten závěr zápasu zvládli. Ovšem musím pochválit i soupeře, protože dnes s námi odehráli za poslední dobu nejlepší zápas. Jde vidět, že jdou výkonnostně nahoru“.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS