Bobři i přes množství šancí nakonec podlehli Prostějovu
středa 12.12.2012 | Jakub Nikl |

Bobři i přes množství šancí nakonec podlehli Prostějovu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí v dalším kole hostilo na svém ledě celek Prostějova. A přestože celý zápas bylo utkání vyrovnané, úspěšnější byli hosté, kteří využívali chyb v domácí obraně a odvezli si tři body. Nutno však domácí hráče pochválit za bojovnost a množství šancí "na půl sezóny". Kdyby svěřenci trenéra Málka využili jen několik tutovek, mohl výsledek vypadat jinak. Leč na šance se nehraje a góly vstřelili hosté. Branky ValMezu si připsali Ondřej Martiník a Martin Lyzák.

24.kolo, středa 12.12.2012
HC Bobři Valašské Meziříčí2:5(1:1, 1:2, 0:2)LHK Jestřábi Prostějov
Branky a nahrávky: 8. Martiník (Varga Mar.), 29. Lyzák (Smetana) - 5. Černý (Šebek, Kumstát), 26. Šebek (Zachar, Kumstát), 19. Duba (Kolibár, Novosad), 55. Zachar (Šebek), 60. Novosad Rozhodčí: Czubaj - Mikler, Bojda Vyloučení: 2:3 Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: .
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Netolička) - Ambruz, Bokroš, Heča, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Machala, Martiník, Mikel, Prycl, Smetana, Schejbal, Šoula, Vajda, Varga Mir., Varga Mar., Varga D., Voznica
LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel (Vrba) - Kolibár, Jedlička, Kumstát, Arnošt, Tomiga, Finkes, Zachar, Handl, Novosad, Duba, Černý, Šebek, Novák, Kryl, Ševčík, Berčák, Stráněl, Kaluža

Ohlasy trenérů

Josef Málek (Valašské Meziříčí):
Jednoznačně musíme odehrát více takových utkání jako dnes. Dneska jsme opravdu bojovali, myslím si, že jsme byli i lepším mužstvem, ale nepřijde to jenom tak! Musíme si tu štěstěnu trošičku naklonit a musíme vydržet v tomhle nastaveném tempu. Tohle utkání se mi z naší strany líbilo, bohužel jsme dokázali dostat více branek, než jsme dali a to rozhodlo.
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS