Bobři i přes zlepšenou hru těsně prohráli v Novém Jičíně
sobota 1.12.2012 | Jakub Nikl |

Bobři i přes zlepšenou hru těsně prohráli v Novém Jičíně

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v Novém Jičíně padli. A to i přesto, že byli lepším mužstvem. Hráče Valašského Meziříčí stálo vítězství hlavně špatná koncovka. Přesto se Bobři za svůj výkon nemusí stydět a porážku 3:2 mohou Jičínu vrátit již ve středu na domácím ledě. Zápas začíná v 18:00.

21.kolo, sobota 1.12.2012
HK Nový Jičín3:2(2:1, 1:1, 0:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 9. Chvostek F. (Mičulka), 18. Zedník (Horák), 40. Vašut (Macháček, Skaloš) - 14. Varga Mir. (Coufal), 29. Heča (Varga Mir.) Rozhodčí: . Vyloučení: 6:5, navíc Kabeláč (NJI) 10 minut Využití: 1:2 V oslabení: 0:0 Diváci: . Střely na branku: 33:25 Průběh utkání: .
HK Nový Jičín: Kozák – Hruška, Vašut, Gulda, Chvostek F., Hradil, Horák, Cabák – Chvostek M., Macháček, Skaloš - Kabeláč, Škumát, Mičulka – Uhlár, Zedník, Brynecký - Tomášek
HC Bobři Valašské Meziříčí: Okáč - Ambruz, Bokroš, Coufal, Heča, Kolovratník, Kvapil, Lyzák, Machala, Martiník, Máša, Mikel, Smetana, Vajda, Varga Mir., Varga D., Varga Mar., Voznica

Ohlasy trenérů

David Handl (Nový Jičín):
Pro nás je ta série tří zápasů s Valmezem hodně důležitá. Myslím si, že je to asi nejdůležitější období sezóny, takže se k tomu snažíme přistoupit zodpovědně. I když se mi hra nelíbila třeba tak jako jsme hráli proti Karviné nebo Opavě. Po dojmem, že utkání jsou teď pro nás opravdu důležitá, tak to nebylo herně ideální. Utkání jsme chtěli vyhrát a to se nám podařilo, i když to bylo vydřené vítězství. Na přesilovkách se snažíme zapracovat a v týdnu jsme přidali i jeden trénink navíc. Je asi jasné, že to nepůjde hned od začátku, ale věřím, že se budou přesilovky zlepšovat. Na konci nás podržel Kozák, který tam měl hrozně těžký zákrok. Zase to bylo o tom, že jsme v poslední třetině měli tři velké šance a nejsme schopni je proměnit a odskočit soupeři.

Josef Málek (Valašské Meziříčí):
Myslím si, že to byl zajímavý hokej. Vyhrál šťastnější tým, protože moc k remíze nescházelo. Bohužel jsme udělali hloupou chybu útočným faulem a domácí dokázali využít přesilovku čtyři na tři. My jsme nevyužili přesilovku pět na tři a to nás musí mrzet. Velká škoda naší šance v samotném závěru, mohlo se jít do prodloužení. My musíme jít dál a uvidíme. Nový Jičín nám odskočil na osm bodů, takže budeme mít zase koho stíhat.

 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS