Bobři podlehli vysoko Porubě
středa 20.11.2013 | David Kovář |

Bobři podlehli vysoko Porubě

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dnešním utkání Bobři zajížděli na led Poruby. Utkání se již od začátku vůbec nevyvíjelo dobře pro Bobry a nakonec tak i skončilo. Poruba led jasně ovládla a zaslouženě vyhrála. Jedinou branku Bobrů vstřelil Miroslav Varga.

20.kolo, středa 20.11.2013
HC RT TORAX Poruba 20117:1(3:0, 3:1, 1:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 6. Šindelář (Zachar), 16. Pavlačka (Zuber), 17. Kilnar (Vajda, Šindelář), 23. Hruzík (Chaloupka), 39. Buček (Javín), 40. Chaloupka (Zuber, Slavík), 49. Seidler (Prokop, Buček) – 32. Varga Mir. (Martiník, Řezáč). . Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler . Vyloučení: 3:15, navíc Hartmann a Slovák I (oba VAL) osobní trest 10 minut . Využití: 2:0 . V oslabení: 0:1. . Diváci:350 . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 7:1 .
HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Prokop, Slavík, Vajda – Kilnar, Piják, Zachar, Vaněk, Zuber, Vrána, Seidler, Buček, Chaloupka, Pavlačka.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák I – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč – Kubáč, Kundera, Martiník, Randýsek, Pavlas, Matušenko, Baroš, Slovák II, Škutchan, Varga D., Varga Mir., Varga Mar.

Komentář k zápasu

Autor:
Připravujeme...

Ohlasy trenérů

Tomáš Sršeň (HC RT TORAX Poruba 2011): Myslím si, že jsme sehráli povedené utkání a měli hru po celých šedesát minut pod kontrolou. Hodně nám pomohl brzký tříbrankový náskok. Jsem rád, že se trefili i takoví kluci, kteří běžně góly nedávají. Každopádně vítězství nemůžeme nějak přeceňovat, přestože tři body jsou vždy v takových zápasech, kdy jste favoritem, velmi důležité.

Jan Vavrečka (HC Bobři Valašské Meziříčí): Momentálně se nacházíme v určité krizi, která spočívá v tom, že nám schází nasazení a určité sebeobětování, možná i střelecká impotence. Kdybychom v první třetině proměnili nějakou šanci, třeba ten samostatný nájezd, tak by možná zápas vypadal trošku jinak. Ale Poruba byla rychlejší na kotouči a z toho pramenilo množství faulů, mnohdy zcela zbytečných.

 

Zápasový servis

Preview

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive