Bobři pokračují v bojovných výkonech -  porazili Nový Jičín
středa 23.10.2013 | Michal Václav |

Bobři pokračují v bojovných výkonech - porazili Nový Jičín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašské Meziříčí mělo na programu zápas o „šest bodů“ se sousedním Novým Jičínem. Za Bobry již v zápase nastoupily nové posily, útočníci Zdeněk Novosad a Robin Pavlas, kteří ukázali, že budou platnými hráči v sestavě Bobrů a ihned se také zapsali do statistik zápasů svými podíly na brankách domácích. Hosté z Jičína, vědomi si důležitosti zápasu, dlouho hráli s domácími vyrovnanou hru, nicméně v první třetině se prosadil svou urputností domácí útočník Jiří Slovák a poslal Bobry do vedení. To navýšil ve druhé třetině krásnou střelou Ondřej Kubáč. Hosté poté dokázali z chvilkového zaváhání domácích snížit na rozdíl jediné branky, nicméně Miroslav Varga a Ondřej Martiník následně přidali další pojistku k zisku tří bodů. Bobři si tak v tabulce prohodili pozici právě s Novým Jičínem a v sobotu je čeká doma Orlová, která je před Valašským Meziříčím v tabulce pouze o jeden bod. Dnešní utkání určitě nebylo jednoduché, nicméně Bobři i s novými hráči v sestavě ukázali, že mohou hrát s každým soupeřem vyrovnanou hru a když se přidá srdíčko a bojovnost, žádný soupeř to nebude mít ve „Valmezu“ lehké.

12.kolo, středa 23.10.2013
HC Bobři Valašské Meziříčí4:1(1:0, 2:1, 1:0)HK Nový Jičín
Branky a nahrávky: 4.Slovák (Kundera, Pavlas), 27. Kubáč (Martiník), 35. Mir. (Dav.Varga, Mar.Varga), 49. Martiník (Hartmann, Novosad) – 29. Rejžek (Hanák) Rozhodčí: Obadal – Hanzlík, Blaha Vyloučení:3:4 Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník – Kubáč, Kundera, Martiník, Matušenko, Novosad, Pavlas, Prycl, Randýsek, Slovák, Stráněl, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.
HK Nový Jičín: Šrámek – Gebauer, Rejžek, Mravec, Kabeláč, Pelikán, Záhradný, – Brýnecký, Skaloš, Vašut, Sprušil, Putmiorz, Macháček, Horák, Gulda, Hanák, Vnenk, Chvostek, Uhlár

Ohlasy trenérů

Jan Vavrečka (HC Bobři Valašské Meziříčí):
Určitě máme dnes radost, hráli jsem defacto o "šest bodů" s Novým Jičínem, samozřejmě takové zápasy budeme hrát ještě několikrát, kdy bude důležité zvládnou utkání se soupeři v tabulce. Děkuju celému mužstvu, bylo tam nasazení, měli jsme sice trochu i štěstí v určitých momentech utkání, ale každopádně jsme podali disciplinovaný výkon, odpovědný, nikam jsme bezhlavě nespěchali a věřím, že tyto výkony přeneseme i do dalších utkání.
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS