Bobři z Valašského Meziříčí se musí smířit s další porážkou, když tentokrát prohráli s Horáckým Hokejovým klubem po samostatných nájezdech. Valaši vedli ještě v poslední minutě s rozdílem branky, kterou vstřelil Roman Vaňo, Velmez však odvolal brankáře, šel do šesti a podařilo se mu 50 vteřin od konce srovnat. Prodloužení o vítězi nerozhodlo, utkání šlo tak do nájezdů, kde urval druhý bod hostující tým. Bobři se v nájezdech ani jednou neprosadili, Horáci skórovali dvakrát. Rozdíl mezi posledním místem Valmezu a předposledním místem Velkého Meziříčí jsou aktuálně 4 body. (Vyjádření Lubomíra Štacha k jeho startům za Bobry je součástí hodnocení trenéra)
2. liga - Východní konference 2023/24, 31. kolo, sobota 20.1.2024, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Velké Meziříčí
3:4sn
(0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 22. Baroš (Lukačka, Romančík), 48. Stodůlka (Vavřík), 56. Vaňo (Liss, Vavřík) – 35. Peš (Lašák, Juráň), 43. Kuba (Nesvadba, Kochánek), 60. Doležal (Peš, Slabý), rozh. náj. Ambrož. Rozhodčí: Kapitanov – Konvička, Klimek. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 228. Střely na branku: 20:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3.
Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Holiš, Martiník, Hladiš, Sviták, Baroš, Liss, Velikovský, Štach – Stodůlka, Vavřík (A), Vaňo – Gola, Romančík, Lukačka – Finsterle (C), Vávra (A), Kozubík – M. Urban, Melenovský, Kuchařík.
Velké Meziříčí:  J. Juda (Vejmelka) – Lašák, Číhal, Trnka, Slabý (A), D. Dolníček II, Orsech, Ambrož (C), Kochánek – Kotrba, Nesvadba, Burian – Doležal, Šantora, Juráň (A) – Kuba, M. Juda, P. Švejda – Broža, Peš, Vedral.