Bobři slaví postup do semifinále!
pátek 20.3.2009 | Jan Kramář |

Bobři slaví postup do semifinále!

U N I Č O V - Valašské Meziříčí zvládlo druhý čtvrfinálový zápas proti Uničovu. Díky brankám Rostislava Zrníka, Jana Matějného a Davida Vargy porazili těsně domácí Uničov 2:3 a můžou slavit postup do semifinále. I když průběh zápasu nebyl zcela jasný, tak si Bobři výsledek pohlídali a nenechali nic náhodě.

ČF2, čtvrtek 19.3.2009
HC Uničov2:3(0:0, 1:2, 1:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 27. Komínek (Bařica), 50. Pekr (Pavlas) - 21. Zrník (Krisl, Martiník), 40. Matějný (Dvořák P.), 59. D. Varga (Krisl). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. Diváci: 720. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.
HC Uničov: Tihlář - Pavlas, Heča, Rajnoha M., Molota, Bahula, Žákovčík, Šindler, - Pekr, Ševčík, Komínek - Frieb, Sršeň, Rajnoha K. - Čada, Diviš, Bařica - Pur, Handl, Luňák
HC Bobři Valašské Meziříčí: Jirkův - Růčka, Zrník, Tatarčík, Dvořák, Matějný - Zientek, Krisl, Šebesta, Varga D., Martiník - Blažek, Dvořák, Vaněček, Kratěna, Bokroš L. - Mlynář, Bokroš T., Varga Mir., Dědek

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák (Valašské Meziříčí): Byl to pro nás šťastný závěr, splnili jsme to, s čím jsme šli do první kola a to sice postoupit v co nejkratší době. Jsme šťastní a je to určitě historický úspěch Valmezu, takže si to užíváme. Ale v posledním kole v Šumperku v základní části jsme si slíbili, že se tam ještě vrátíme, takže nic nebalíme, neslavíme. Sice nevíme koho dostaneme, ty zápasy se komplikují, takže by jsme rádi přešli přes to semifinále a už by to mělo být určitě lepší. A k tomu zápasu určitě Ondra Jirkův opět výborný, více méně od té doby, co k nám přišel, nás drží. Je to playoff je to o štěstí, o jednom o dvou gólech. A myslím, že kromě jedné chyby, kdy jsme špatně pokryli hráč u toho prvního gólu, tak si myslím, že až tak tolik šancí neměli. A další plus je, že se nám nikdo nezranil, nebylo to vyloženě vyhecované a diváci byli perfektní.

Trenér Uničova, Tomáš Sršeň, se k zápasu nevyjádřil.
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS