Bobři v derby těsně podlehli Vsetínu
sobota 14.11.2015 | Richard Müller |

Bobři v derby těsně podlehli Vsetínu

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Valašskému derby dnes nechybělo nic. Góly, dobrou diváckou kulisu i těsný výsledek až do konce utkání duel rozhodně nepostrádal. Ze souboje vzešli jako vítězové hosté ze Vsetína. Bobři se ale za svůj odvedený výkon stydět nemusí. O dva góly na straně Valašského Meziříčí se postarala nová posila ze Vsetína Martin Kubo. Třetí branku přidal, a tím i zdramatizoval závěr, exvsetínský Martin Kývala. Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu!

19., sobota 14.11.2015
HC Bobři Valašské Meziříčí3:4(0:1, 2:3, 1:0)VHK ROBE Vsetín
Branky a nahrávky: 21. Kubo (Varga, Kovář), 33. Kubo (Varga, Kovář), 46. Kývala (Sprušil) – 10. Žák (Abdul, Vávra), 29. Žák (Zúbek), 36. Dvořák (Kolařík, Tesařík), 38. Kolařík (Slováček, Tesařík). Rozhodčí: Vaněk – Hanzlík, Wesley. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Vydržel (Čáp) – Matyáš, Kovář, Černín, Kaluža, Hradil, Tomek, Valentík – Sprušil, Podešva, Varga D., Studený, Varga Mir., Pořický, Kuchta, Slovák, Kývala, Varga Mar., Baroš, Kubo.
VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Řezáč, Nedbálek, Hryciow, Žák, Vrba, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Ambruz, Slováček, Dvořák, Kolařík, Abdul, Vávra, Finsterle, Vítek, Daněk, Hruška, Ondráček.

Ohlasy trenérů

Petr Tejkl (trenér Valašského Meziříčí): "Šlo vidět, že to bylo derby a utkání mělo díky tomu trochu jiný náboj. Kvalita soupeře jedna věc, do toho diváci, myslím si, že hra Vsetína je trochu jinde a oprávněně jsou na druhém místě tabulky. My jsme si to utkání udělali těžkým, když jsme v první třetině nevyužili přesilovku 5 na 3 a nebyli jsme schopni vystřelit na bránu. Co se týče Martina Kubo a Jakuba Matyáše, jsou to pro nás velké posily, které se musí do týmu ještě zapracovat."
 

Zápasový servis

Preview

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine