Bobři vezou z Kopřivnice bod

Valašské Meziříčí dokázalo po špatné první periodě srovnat krok a skóre na 2:2. Necelé dvě minuty před koncem byl však jeden z Bobrů vyloučen, přesilovka Tatrovky se přenesla i do prodloužení, kde nakonec po pár vteřinách vystřelil výhru domácích Michal Velecký.
2. liga - Východní konference 2023/24, 13. kolo, středa 8.11.2023, Zimní stadion Kopřivnice
Kopřivnice
3:2p
(2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 5. O. Sluštík (Hrůzek), 16. Gola (Suchý), 61. Velecký (Suchý, O. Sluštík) – 31. Pokorný (Vávra, Finsterle), 39. Stodůlka (Velikovský, Holiš). Rozhodčí: Kapitanov, Konvička – Klimek. Vyloučení: 3:4, navíc Andris (VAL) 10 min. nesp. chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 572. Střely na branku: 37:39. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 3:2.
Kopřivnice: Mokry (Baldik) – Marek, Petrek, Hlaváč, Zeman, Hrůzek, Kelnar – Pargáč, Velecký, Urban – Brodek, Pindel, Kubík – Gola, Sluštík, Suchý - Pastor, Raška.
Valašské Meziříčí: Ševců (Vohlídka) - Holiš, Velikovský, Hamřík, Foltýn, Sviták, Baroš, Liss - Martiník, Vávra, Finsterle (C) - Melenovský, Andris (A), Kozubík - Stodůlka, Vavřík (A), Pokorný - Urban, Kývala, Kuchařík.