Bobři zvládli utkání proti Hodonínu a před Frýdkem mají náskok již šest bodů
sobota 24.1.2015 | David Kovář |

Bobři zvládli utkání proti Hodonínu a před Frýdkem mají náskok již šest bodů

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes odehráli utkání proti Hodonínu. Hlavně díky první třetině, v které nastříleli hned čtyři branky vyhráli a získali tak důležité tři body v bojích o záchranu. Na předposlední Frýdek-Místek mají náskok již šest bodů.

35.kolo, sobota 24.1.2015
HC Bobři Valašské Meziříčí4:2(4:0, 0:2, 0:0)SHK Drtiči Hodonín
Branky a nahrávky: 2. Varga (Řezáč), 11. Sprušil (Martiník, Finkes), 16. Martiník (Sprušil, Varga), 18. Cink (Studený, Kaluža) – 22. Kolář (Mika), 32. Škápik (Peš, Vrba)
HC Bobři Valašské Meziříčí: Svoboda (Smolka) - Gulda, Finkes, Valentík, Řezáč, Kovář, Kaluža, Jedlička, Kysučan, Kuchta, Cink, Sprušil, Martiník, Studený, Kundrátek, Baroš, Varga D., Slovák, Varga M., Matušenko
SHK Drtiči Hodonín: Kotvan (Rozum) - Pokorný, Dufek, Škápik, Polesný, Kolář, Grman, Sedlák - Kučera, Sajdl, Tomi - Peš, Vrba, Kuba - Mika, Charvát, Zezula - Smetana

Komentář k zápasu

Autor:
Foto: Adam Krátký

Ohlasy trenérů

Petr Tejkl (Valašské Meziříčí): Vzhledem k průběhu zápasu a konečnému výsledku ani nemohu říct nic jiného, než to, že rozhodla první třetina, která se nám povedla. Sice nás soupeř přestřílel, ale my jsme byli hodně produktivní a dokázali jsme vstřelit čtyři branky. Rozhodně jsme si ale nemysleli, že je po utkání. Hodonín hrál velmi dobře, ve druhé třetině dal dvě branky a vrátil se díky našim zbytečným faulům do utkání. Ve třetí třetině jsme se trochu zklidnili a vrátili se zpět ke své hře a zápas jsme si pohlídali až do vítězného konce. Hodonín tady ale určitě nepředvedl špatný výkon.

Lubomír Oslizlo (Hodonín): Prohráli jsme si to sami nepovedenou první třetinou. Nastoupili jsme do utkání špatně, podobně jako v minulém utkání ve Frýdku-Místku a soupeř nás potrestal. Byli jsme nedůrazní a vyrobili jsme moc individuálních chyb. Od druhé třetiny jsme se zlepšili. Asi jsme ale urazili střelecké štěstí, protože jsme si vypracovali několik velmi dobrých gólových možností, ale vyrovnat se nám nepodařilo.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS