Drama s vítězným koncem. Bobři uhájili domácí led před Kopřivnicí
středa 8.1.2020 | Daniel Gargulák |

Drama s vítězným koncem. Bobři uhájili domácí led před Kopřivnicí

Napínavé utkání až do samotného konce. Velkou přetahovanou nakonec dovedli do vítězného konce domácí hráči Valašského Meziříčí, kteří tak navázali na vítězství v Havlíčkově Brodě. Díky výhře za tři body se navíc Bobři vrátili na třetí místo tabulky o skóre před Opavu, Slezan má však zápas k dobru.

30.kolo, středa 8.1.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí3:2(1:1, 1:1, 1:0)HC ISMM Kopřivnice
Branky a nahrávky: 16. Vašenka (Martinik, Paťava), 31. Dvořák (Weintritt), 43. Pořízek (Běhal) – 18. Gebauer (Suchý), 21. Suchý (Krzak, J. Mach). Rozhodčí: Novák – Bartek, Konvička. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 333. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Wenritt, Běhal, Holiš, Ďurkáč, Kamas, Baroš – Vávra, Pořízek, Paťava, Martinik (A), Slovák, Klímek, Seidler, Romančík, Dvořák (C), Andris, Vašenka, Vaněk, Daněk (A).
HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, T. Fojtík, Stříž, M. Mach, Gebauer, Daron, Sluštík (A), J. Mach (C), Pěnčík, Suchý (A), Hrubý, Gola, F. Fojtík, Marek.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes jsme spokojeni se třemi body. S Kopřivnicí to jsou vždy vyrovnané zápasy a většinou končí a gól. O to víc si ceníme, že jsme dnes o ten gól vyhráli my. Klukům se až na zbytečný technický faul chvíli před koncem toho nedá moc vytknout. V sobotu jedeme uspět do Nového Jičína, abychom se udrželi v horní části tabulky.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS