Kotlina vykradena! Valaši znovu porazili Havlíčkův Brod
sobota 4.1.2020 | Daniel Gargulák |

Kotlina vykradena! Valaši znovu porazili Havlíčkův Brod

Vstup do nového roku jak se patří. Hoši od bobří řeky napravili prohru s Moravskými Budějovicemi se vší parádou, když si podruhé za sebou vyšlápli na druhý Havlíčkův Brod a vcelku přesvědčivě jej zdolali na jeho ledě. Tři body za dvě branky a jednu asistenci mimo jiné zaznamenal střelec Valachů Rostislav Vaněk.

29.kolo, sobota 4.1.2020
BK Havlíčkův Brod3:6(1:3, 1:1, 1:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 18. Voříšek (Vala, Cachnín), 25. Voříšek (Cachnín, Mikeš), 47. Pospíchal (Semrád, Přidal) – 9. Vávra (Klímek, Ďurkač), 10. Vaněk (Seidler, Dvořák), 15. Vaněk (Dvořák, Seidler), 27. Seidler (Vaněk, Pavlas), 42. Vávra (Běhal, Andris), 53. Pořízek (Romančík). Rozhodčí: Pokorný - Horký, Roupec. Vyloučení: 1:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 525. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:5, 3:5, 3:6.
BK Havlíčkův Brod: Holík (42. Nedvěd) – Pospíchal, Semrád, Krejčí, Vala (A), Kliment, Kerber – Mikeš, Třetina (C), Přidal – Jurán, Cachnín, Voříšek (A) – Ludvík, Kuchta, Holenda – Musil.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) – Weintritt, Baroš, Běhal, Holiš, Ďurkáč, Kamas, Pavlas – Dvořák (C), Slovák, Vašenka, Vaněk, Seidler, Vávra, Klímek, Pořízek, Romančík, Martiník (A), Andris, Paťava.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes jsme po minulé ostudě odehráli parádní utkání a je to až s podivem, jak nám to funguje na venkovních kluzištích. Dnes až na pár zbytečných vyloučení šlapal tým na jedničku. Z čeho máme největší radost, je produktivita střel. Dnes jsme moc střel neměli, ale dali jsme 6 gólů.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS