Mladí Bobři přivítali doma Hodonín
úterý 17.12.2013 | David Kovář |

Mladí Bobři přivítali doma Hodonín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V rámci 13. kola uvítali dorostenci na svém domácím ledě celek z Hodonína. Ačkoli přijel soupeř pouze s deseti hráči, tak to bohatě stačilo na nevýrazný výkon, kterým se presentovali naši borci.

11.kolo, sobota 14.12.2013
HC Bobři Valašské Meziříčí4:7(1:3, 1:3, 2:1)SHK iClinic Hodonín
Branky a nahrávky Bobrů: 2´- Mžik Ondřej ( - ), 31´- Grygařík Petr (Humplík Václav), 48´- Grygařík Petr (Škrhla Michal), 50´- Grygařík Petr (Kuchařík Šimon).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly Evžen, Pokorný Jakub – Bártek Michal, Beránek Michal, Blaha David, Brázdil Filip, Denk Tomáš, Drda Jakub, Gorej Adam, Grygařík Petr, Humplík Václav, Hurta Vladimír, Jochymek Dominik, Kubenka Filip, Kuchařík Šimon, Mžik Ondřej, Sušeň Dominik, Škrhla Michal, Vanduch Dominik.

Komentář k zápasu

Autor: David Kovář
V rámci 13. kola uvítali dorostenci na svém domácím ledě celek z Hodonína. Ačkoli přijel soupeř pouze s deseti hráči, tak to bohatě stačilo na nevýrazný výkon, kterým se presentovali naši borci. Soupeř nás dokonale zaskočil a byl jednoznačně lepším, důraznějším a hlavně rychlejším ve všech činnostech na ledě. A tak pouze zlepšený výkon ve třetí třetině odvrátil hrozící debakl a pomohl opticky zkorigovat výsledek utkání na přijatelný výsledek.

Ohlasy trenérů

Komentář trenéra Jaroslava Pokorného:

Soupeř byl dnes lepší ve všech směrech a zaslouženě vyhrál. Od nás to byl hodně špatný výkon a nebýt 3. třetiny, kde jsme trošku zapli, tak odejdem s debaklem.

 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive