Mladší žáci porazili v derby Vsetín
pondělí 26.11.2012 | Jakub Nikl |

Mladší žáci porazili v derby Vsetín

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Mladší žáci si s vsetínským rivalem poradili o něco lépe než jejich starší kolegové (viz. zápasy starších žáků) a hlavně díky skvěle zvládnuté druhé části, kterou vyhráli poměrem 8:1, si připsali vítězství. Přesto ale trenéři ValMezu nebyli úplně spokojení s určitou rezervou ve výkonu svých svěřenců.

11.kolo, neděle 25.11.2012
VHK ROBE Vsetín2:12(1:3, 1:8, 0:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky Bobrů: 2 Stodůlka, 12 Adámek (Stodůlka), 14 Stodůlka, 22 Pernický (Adámek), 23 Pernický, 25 Stodůlka, 27 Adámek (Stodůlka, Pernický), 28 (Adámek (Sviták), 30 Adámek (Stodůlka), 31 Stodůlka (Frieb), 36 Adámek (Pernický), 48 Převor (Frieb).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Postava – Adámek, Frieb, Hrabovský, Leták, Nevrla, Ondřej, Pernický, Převor, Stodůlka, Sviták, Vávra, Žlebek.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Dnes to byl úplně jiný tým, jak u nás v 1.kole. Musím říct, že domácí hráli opravdu dobře, naopak naši hráči si mysleli, že soupeř se porazí sám, ale tak to nefunguje. Jsem nespokojen s laxním přístupem v některých fázích zápasu. Musíme se asi vrátit zpátky dolů a nemyslet si, že jsme mistři.“
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS