S Přerovem rozhodly až nájezdy
úterý 18.8.2009 | Michal Václav |

S Přerovem rozhodly až nájezdy

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepříznivý vývoj utkání, kdy hostující Bobři prohrávali již o dvě branky se mužstvo vedené trenérem Sedlákem zvedlo a průběžně otočilo vývoj utkání ve svůj prospěch. Tedy přesně řečeno do 53.minuty, kdy domácí útočník Hanák nejdříve vyrovnal, aby v následných samostatných nájezdech jako jediný z obou týmů proměnil trestné střílení a rozhodl tak o vítězství Přerova.

přát, úterý 18.8.2009
HC ZUBR Přerov4:3sn(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 14:29 Holík (Klimecký, Sedlář), 20:47 Pala (Sprušil), 52:15 Hanák (Klimecký, Martinák), nájezd Hanák - 21:39 Vašut (Sochorek), 27:10 Hruškovský (Vaněček), 43:52 Varga (Sochorek, Šebesta). Rozhodčí: Kaláb - Dučák, Dohnal. Vyloučení:6:8, navíc P.Dvořák (Val.Mez.) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení:0:0 Střely na branku:40:42 . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
HC ZUBR Přerov: HC ZUBR Přerov: Tihlář - Pala, Faltýnek, Vlček, Osina, Novák, Staněk, Ryšánek, Halouska - Kolář, Sprušil, Meidl, Kupec, Hanák, Martinák, Menšík, Kohůt, Žibrita, Klimecký, Sedlář, Holík
HC Bobři Valašské Meziříčí: HC Bobři Val. Meziříčí: Vašut (30.Mocek) - Zrník, Růčka, Vnenk, Dvořák O., Hruškovský, Vašut, Mlynář, Tatarčík, Dvořák P., Matějný, Šebesta, Sochorek, Varga D., Bokroš, Dědek, Vaněček

Ohlasy trenérů

Roman Sedlák ( HC Bobři Val.Meziříčí): Určitě se hra trochu zlepšila oproti zápasu se Vsetínem, kdy jsme dnes hráli zodpovědněji. Pomohlo tomu i návrat dvou hráčů do druhé lajny Šebesty se Sochorkem. Bod z venku je dobrý, jen škoda vyloučení našeho hráče Petra Dvořáka do konce utkání, kdy jsme mohli hrát přesilovku, naopak jsem poté inkasovali. Určitě nám to ale ukázalo hodně věcí, ještě to není ale úplně dopilované, týden, maximálně 14 dní vyzkoušíme ještě hráče a poté už bychom chtěli hrát v konečné podobě a věřím, že se to otočí do plusu a výkony půjdou nahoru.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS