Série srovnána! Slovák udržel čisté konto a Valaši zapsali první výhru semifinále
pátek 15.3.2019 | Daniel Gargulák |

Série srovnána! Slovák udržel čisté konto a Valaši zapsali první výhru semifinále

Po výhře Havlíčkova Brodu na jeho ledě uhájila ve druhém semifinále své domácí prostředí i hokejisté Valašského Meziříčí. Po brankách Hořanského a Martiníka a neobdržení jediné branky po zásluze srovnali stav semifinále, která se opět přesouvá na led Bruslařů k nedělnímu klání, na které se v rámci výjezdu fanoušků stále můžete hlásit do e-mailu redakce@hcvm.cz nebo do zpráv na facebooku.

SF2, pátek 15.3.2019
HC Bobři Valašské Meziříčí2:0(1:0, 1:0, 0:0)BK Havlíčkův Brod
Branky a nahrávky: 17. Hořanský (Vávra, Rudl), 33. Martiník (Žák, Báchor). Rozhodčí: Škach, Škrobák – Novák, Pospíšil. Vyloučení: 6:7, navíc Voříšek (HBR) 10 min. OT (zásah do hlavy nebo krku). Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 510. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 2:0.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Ostrčil, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Andris, Vaněk, Peška, Vávra, Pořický, Seidler, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A).
BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala, Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Matušík.
 
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS