Starší žáci nestačili na Kroměříž
pondělí 18.3.2013 | Jakub Nikl |

Starší žáci nestačili na Kroměříž

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci v dalším kole přivítali celek Kroměříže a určitě budou chtít na tento zápas co nejdříve zapomenout. Vůbec se jim totiž nepovedl a podlehli svému soupeři 12:1.

28.kolo, sobota 16.3.2013
HC Bobři Valašské Meziříčí1:12(1:4, 0:3, 0:5)HK Kroměříž
Branky a nahrávky Bobrů: 9 Pernický (Mikulenka)
HC Bobři Valašské Meziříčí: Chrástecký, Oczadly – Andris, Beránek, Brodek, Denk, Gorej, Grygařík, Kelnar, Kubenka, Kuchařík, Pernický, Mikulenka, Stodůlka, Škrhla, Vanduch.

Ohlasy trenérů

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Dnes to byla OSTUDA!!! Takhle odevzdaný výkon jsem u tohoto týmu nezažil. Totálně se na to všichni vyflákli - je to málo, když na ledě makají každé střídání jen dva hráči a to ještě nejmladší ! Je pravda, že naši gólmani dnes totálně vyhořeli, ale oni jsou až ti poslední na ledě, kteří můžou zabránit gólu. Před sebou mají 5 bruslařů, ale jakmile je z těch bruslařů 5 stojek, tak je zle ! Hráčům jsem řekl, co si myslím o jejich přístupu a začíná to už tréninkem, když někdo nechodi a nebo si dělá na ledě co chce, tak nemůže potom čekat, že to půjde samo. Toto utkání bylo naše nejhorší v sezóně, opravdu se stydím za náš výkon !!!
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive