Starší žáci přetlačili Kroměříž
pondělí 10.12.2012 | Jakub Nikl |

Starší žáci přetlačili Kroměříž

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Starší žáci si připsali další vítězství v této sezoně, když dokázali přetlačit 2:1 Kroměříž na jeho ledě. Bobři se do vedení dostali ve druhé třetině, a to hned do dvoubrankového. Jenže soupeř dokázal v poslední třetině snížit. Více už ale nestihl.

14.kolo, sobota 8.12.2012
HK Kroměříž1:2(0:0, 0:2, 1:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky Bobrů: 34 Grygařík (Kubenka), 35 Grygařík (Kubenka).
HC Bobři Valašské Meziříčí: Oczadly, Chrástecký – Andris, Beránek, Brázdil, Denk, Gorej, Grygařík, Jašíček, Kelnar, Kubenka, Škrhla, Vanduch.

Ohlasy trenérů

Jiří Brodek (valašské Meziříčí):
Starší žáci nastupovali proti soupeři, který okupuje první místo v tabulce, když nepočítám slovenský hvězdný tým, který hraje bez nároku na postup. Od prvního střídání jsme "vletěli" na soupeře a rychlým pohybem jsme jej přehrávali. Hlavně první pětka si vytvářela soustavný tlak a i druhá se k ní přidávala, takže pro mě to byl nečekaný obraz hry. Opět nás podrželi oba dva brankáři a naši optickou převahu potvrdil Petr Grygařík. Soupeř znervózněl natolik, že se nemohl dostat do tempa. My jsme celou dobu hráli na dvě pětky a ani rozhodčí nám opět "nepomohl". I při těchto faktorech jsme soupeře nepustili do žádného závěrečného tlaku. Děkuji klukům za předvedený výkon, který ukázali v v takto okleštěné sestavě.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS