Valaši zažili snovou první periodu, když do branky Plamenů poslali hned 6 branek, další gól přidali ve druhé třetině. Ke konci sice trochu polevili, soupeři dovolili 3 branky, i tak ale berou z utkání výhru 7:3. Hned tři body zaznamenali Tomáš Andris s Vojtou Barošem.
2. liga - Východní konference 2023/24, 14. kolo, sobota 11.11.2023, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Žďár nad Sázavou
7:3
(6:0, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 10. Koláček (Foltýn), 11. Andris (Baroš), 14. Andris (Liss, Kozubík), 16. Finsterle (Pokorný), 16. Kozubík (Romančík, Andris), 19. Baroš, 23. Martiník (Baroš, Vávra) – 25. Půhoný (Kadleček), 45. Kadleček (Půhoný, Kulhánek), 56. Půhoný (Wasserbauer, Kulhánek). Rozhodčí: Hranoš – Hladík, Voznička. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0 Diváci: 224. Střely na branku: 48:23. Průběh utkání: 6:0, 6:1. 7:1, 7:3.
Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Velikovský, Holiš, Foltýn, Liss, Baroš, Sviták, Kočí – Stodůlka, Pokorný, Finsterle (C) – Kozubík, Romančík, Andris – Martiník, Vávra (A), Vavřík (A) – Koláček, Dědek, Melenovský.
Žďár nad Sázavou:  Maleček (16. Sláma) – Adam, Kulhánek, Kukla, Pleva (C), Jar. Ludvík, Půža – Dušek, Rohlík, Půhoný (A) – Kadleček, Wasserbauer, Čejka – Maštera, T. Ludvík, Jícha – Gregar.