V Novém Jičíně rozhodla třetí třetina. Bobři se vrací s prázdnou
středa 14.11.2018 | Daniel Gargulák |

V Novém Jičíně rozhodla třetí třetina. Bobři se vrací s prázdnou

Tentokrát to proti Ďáblům nevyšlo. Novojičínští na třetí pokus v letošní sezóně udolali Valachy a ubránili tak znovu svůj domácí svatostánek. O osudu duelu definitivně rozhodly dvě rychlé branky soupeře šest minut před koncem zápasu. Bobři tak zapisují po výhře v Opavě prohru na ledě úhlavního rivala, díky souhře výsledků a lepšímu skóre ale nadále drží první místo.

17., středa 14.11.2018
HK Nový Jičín4:1(1:0, 0:1, 3:0)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 12. Poruba (Hrachovský, Lehečka), 48. Slovák (Hrachovský), 54. Tomeček (Poruba, Lehečka), 54. Slovák (Már) – 24. Dvořák (Žák, Seidler). Rozhodčí: Dufka, Rychlý, Bartoň. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 23:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
HK Nový Jičín: Hlaváč (V. Sonnek) – Adamík, Már, Hruška (A), Hrachovský, Beutl, Metelka, Gřesík, Tomeček – Palička, Krupa, Kuba, Málek, Lehečka, Chvostek (A), Poruba, Zedník (A), Vaňo, J. Sonnek, Slovák, Irgl.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) - Baroš, Žák, Váňa, Báchor, Ostrčil, Jenáček, Kamas, Holiš - Seidler, Dvořák (A), Vaněk - Brunec (C), Daněk (A), Pořický - Andris, Weintritt, Hořanský - Paťava, Dubnický.

Ohlasy trenérů

Jiří Weintritt (HC Bobři Valašské Meziříčí): Od začátku sezóny hrajeme vinou zranění a nemocí pouze na tři útoky a v dnešním utkání se to plně projevilo. Chyběla nám jiskra a větší tlak do brány, snad se zranění kluci co nejdříve vrátí a vrátíme se do starých kolejí.
 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS