Bobři vedli nad Azetem po brankách Kuchaříka a Stodůlky 2:0 a do poloviny utkání drželi s domácími krok. Ti ale nakonec zabrali, do sítě Valmezu poslali hned 8 gólů a utkání tím jasně otočili na svou stranu.
2. liga - Východní konference 2023/24, 17. kolo, středa 22.11.2023, Gascontrol aréna, Havířov
Havířov
8:2
(1:2, 3:0, 4:0)
Branky a nahrávky: 19. Apolenář (Mrva, Ćmiel), 35. Franek (Klimša, Ščurek), 36. Ćmiel (Apolenář, Mrva), 37. Klimša (Franek, Ševčík), 45. Valenta (Spratek, Middleton), 46. Tvrdý (Ćmiel), 57. Klimša (Franek, Ficek), 58. Siekierka (Tvrdý, Valenta) – 2. Kuchařík (Vavřík), 10. Stodůlka (Holiš, Hamřík). Rozhodčí: Hranoš – Vengřín, Hladík. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 895. Střely na branku: 45:19. Průběh utkání: 0:2, 8:2.
Havířov: Šindelka (Halouzka) – Vosátko, Kunc, Ševčík, Valenta (A), Ficek, Ščurek, Havlík – Franek, J. Křivohlávek, Klimša (C) – Middleton, Spratek, Kratochvil – Mrva (A), Ćmiel, Apolenář – Siekierka, Pavlík, Tvrdý.
Valašské Meziříčí: Pavlíček (Ševců) – Hamřík, Holiš, Liss, Kočí, Sviták, Baroš – Kozubík, Vávra (A), Andris – Finsterle (C), Vaňo, Kývala – Stodůlka, Vavřík (A), Kuchařík – M. Urban.