Po porážce s Rebely zapisují Bobři opět výhru, a to hned za 3 body. První třetina Valašskému Meziříčí v Kopřivnici střelecky vyšla naprázdno, v těch dalších už ale gólové promluvili pouze svěřenci trenéra Weintritta. I díky dvěma využitým přesilovkám nakonec na ledě Tatry zvítězili rozdílem dvou branek a první venkovní utkání sezóny tak zvládli za plný počet bodů.
2. liga - skupina Východ 2019/2020, středa 18.9.2019, Zimní stadion Kopřivnice
Kopřivnice
2:4
(2:0, 0:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Gola (Imrich), 12. Mach (Suchý) - 23. Seidler (Dvořák, Vaněk), 31. Dvořák (Ondračka), 41. Seidler, 42. Dalajka. Rozhodčí: Škach - Šimčík, Bubela. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:4.
Kopřivnice: Hromada (Fendrich) - Krzak, Bail, Imrich, Štěpánek, Šendera, Marek (A), T. Fojtík, Stříž - Ollender, Suchý, Gola, J. Mach (C), F. Fojtík, M. Mach, Kofroň, Hrubý, Sluštík.
Valašské Meziříčí: Slovák (Sachr) - Weintritt, Mikel, Kamas, Holiš, Ďurkáč, Žák, Ondračka - Dvořák (C), Daněk (A), Vávra, Seidler, Vaněk, Andris, Pořický, Kuchařík, Smrčka, Paťava, Martiník (A), Romančík, Dalajka.

Lukáš Plšek (asistent trenéra, HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes jsme spokojeni s výhrou, která se nerodila vůbec lehce. První třetina byla z naší strany špatná, chyběl nám pohyby a zodpovědnost v obranné třetině, ve které si domácí dvěma brankama vytvořili náskok. Po důrazném proslovu v kabině se naše hra zvedla a začali jsme mít navrch. I když domácí dali dvě tyčky a netrefili prázdnou branku, tak jsme dle mého zápas zaslouženě otočili a získali důležité 3 body z venku. V sobotu chceme uspět doma s Novým Jičínem a před volným losem se usadit v horní polovině tabulky.