Valaši zdolali v přípravě Kopřivnici. Vítěznou trefu zaznamenal Kuchařík
úterý 1.9.2020 | Daniel Gargulák |

Valaši zdolali v přípravě Kopřivnici. Vítěznou trefu zaznamenal Kuchařík

Třetí utkání v přípravě, druhé vítězství. Svěřenci trenéra Doboše dokázali po Novém Jičínu zdolat na domácím ledě i dalšího soupeře ze své východní skupiny Druhé ligy, nedalekou Kopřivnici. Zápas byl ale vyrovnaný po celý průběh utkání, o vítězství Valachů rozhodlo až rozmezí 16 sekund ve třetí třetině, během kterých překonali Fendricha dvakrát rychle za sebou. K dalšímu přípravnému utkání vyrazí Valaši již ve čtvrtek do Opavy.

2.kolo, úterý 1.9.2020
HC Bobři Valašské Meziříčí5:3(1:1, 1:1, 3:1)HC ISMM Kopřivnice
Branky a nahrávky: 2. Pořický, 25. Stodůlka (Slovák, Kobylík), 44. Kajaba (Žák, Báchor), 44. Kuchařík (Kobylík), 60. Finsterle (Kajaba) – 17. Kofroň (M. Mach, Štěpánek), 34. Kofroň (Velecký, Mituchovič), 49. Pěnčík (Velecký, Gebauer). Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:3, 5:3.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (33. Slovák) – Žák, Báchor, Pavlas, Kobylík, Holiš, Hajda, Kamas – Kajaba, Vávra, Finsterle, V. Pernický, Pořický, Slovák, Stodůlka, Vavřík, Kuchařík, Urban.
HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Kučera) – Krzak, Marek, Mituchovič, Štěpánek, Bartošák, Bail – Pokorný, J. Mach, Gebauer, Daron, Sluštík, Pargáč, Hrubý, Gola, Pěnčík, Kofroň, Velecký, M. Mach.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes kluci bojovali na krev a jsem za ně rád, že jsme to zvládli. Stejně jako minulý zápas nám vyšla koncovka. Dozadu tam pár chyb bylo, ale jak jsem řekl, za tu obětavost jsme si vyhrát zasloužili. Musím pochválit i Kopřivnici, která posílila o pár zkušených útočníků a bylo to vidět hlavně v držení puku a ve hře u nás v pásmu.
 

Zápasový servis

 
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS