Hokejistky Valašského Meziříčí zvládly první domácí utkání sezony, když porazily SK Prostějov poměrem 15:0. Až na slabší chvíli na začátku utkání, kdy byla hostujícím hráčkám nabídnuta první šance zápasu, se zbylé minuty utkání odehrávaly převážně v obranné třetině soupeře, který si tak nakonec odváží domů vysokou prohru.
1. liga žen - skupina B, 5. kolo, neděle 13.10.2024, Zimní stadion Valašské Meziříčí
Rebelky Prostějov
15:0
(7:0, 3:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 5. Šimčíková (Martinková), 9. N. Veselá (Barochová, Modláková), 11. N. Veselá (Martinková), 13. E. Veselá (Benešová, Maliňáková), 16. Barochová (Jasenská, E. Veselá), 16. N. Veselá (Mičulková, Martinková), 19. Barochová (Martinková), 30. Šimčíková (Barochová, Jasenská), 39. Barochová (Crhová), 40. Filipová, 41. N. Veselá (Urbánková), 43. Mičulková (E. Veselá), 48. N. Veselá (Kočí), 49. Baslová (Urbánková), 51. Benešová (Kočí, Urbánková). Rozhodčí: Fiedler - Bambuch, Krátký. Vyloučení: . Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 15:0.
Valašské Meziříčí: Kleniarova (30. Menšíková) — Kočí, Filipová, Maliňáková, Holubcová, Modláková, Crhová, N. Veselá, Martinková — Baslová, Šimčíková, Benešová, Jasenská, L. Barochová, E. Veselá, Urbánková, Mičulková, Sadílková.
Rebelky Prostějov: Stanislavová — Plánková, Rychlá, Gerhátová, Florýková — Langerová, Mlčochová, Bartoňková, Pospíšilová, Naswetterová, Sittová.