Venku také úspěšní. Bobři v Opavě úřadovali!
čtvrtek 3.9.2020 | Richard Müller |

Venku také úspěšní. Bobři v Opavě úřadovali!

Nic náhodě nenechali Bobři ani na ledě Slezanu Opava. V probíhající přípravě si připisují třetí výhru v řadě a první venkovní úspěch. Valachům se během 43 minut povedlo odskočit na vedení 4:0. Ve 48. minutě sice lovil gólman Slovák puk ze sítě, ale za čtyři minuty odpověděl zvýšením na 5:1 Richard Kobylík. Konečné snížení na 5:2 už znamenalo jenom kosmetickou úpravu skóre a modrobílé barvy se mohly po základní hrací době radovat.

4.kolo, čtvrtek 3.9.2020
HC Slezan Opava2:5(0:2, 0:1, 2:2)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 48. Malina (Herman), 56. Zouhar – 6. Báchor (Slovák, Vávra), 13. Vávra (Žák), 28. Vávra (Kajaba), 43. Slovák (Vávra), 52. Kobylík. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: . 0:4, 1:4, 1:5.
HC Slezan Opava: Baldík (Piták) – Zouhar, Kunc, Chalupa (A), Slavík, Kocián, Zajíc – Malina, Herman (C), Kovářík, Seidler, Wolf (A), Štindl, Gulda, Kadula, Peterka, Buršík, Urban
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Nešpůrek) – Žák, Báchor, Pavlas, Kobylík, Holiš, Hajda – Kamas, Kajaba, Vávra (C), Kuchařík, Andris, Pořický, Slovák, Stodůlka, Vavřík

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes musíme kluky opět pochválit. Přijeli jsme v patnácti hráčích a v průběhu zápasu se nám ještě zranil obránce. I přesto všechno jsme domácímu týmu, který nastoupil ve čtyřech formacích, po fyzické stránce stačili a dovolím si tvrdit, že jsme v závěru měli i víc síly. Dnes jsme opět vstřelili 5 branek a směrem dozadu nás podržel gólman Slovák, který odchytal skvělý zápas. Jsme rádi za každé takové vítězství, které dodává potřebné sebevědomí hlavně mladým klukům, kteří nikdy předtím seniorskou soutěž nehráli.
 

Zápasový servis

Reportáž

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS