Z Hodonína s plným počtem bodů!
sobota 21.12.2019 | Richard Müller |

Z Hodonína s plným počtem bodů!

Bobři navázali na skvělý domácí výsledek a vyhráli i po týdenní pauze venkovní utkání v Hodoníně, kde hned od začátku duelu šli do vedení a nakonec výhru 4:2 stvrdil gólem do prázdné brány exhodonínský Michal Romančík. Do zápasu premiérově nastoupil zlínský junior Petr Pavla, který hned asistoval na první branku Radka Pořízka. Pro Valašské Meziříčí znamená vítězství jistotu vánočních svátků na čtvrtém místě tabulky skupiny Východ.

27.kolo, sobota 21.12.2019
SHK Drtiči Hodonín2:4(1:1, 1:2, 0:1)HC Bobři Valašské Meziříčí
Branky a nahrávky: 14. Miklík (Janás, Matula), 39. Polák (Miklík, Mlynář) – 12. Pořízek (Pavlas, Slovák), 27. Dvořák (Vaněk, Seidler), 36. Vaněk, 60. Romančík (Pořízek, Martiník). Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Hübl. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1093. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3.
SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Haloda) – Věžník, Ševčík, Sedláček, Slabý, Miklík (A), Horák – Pröschl, Matula, J. Bulín, Mlynář, Komínek (A), P. Bulín, Hložánek, Leška, Janás, Polák.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Málek (Sachr) – Weintritt, Běhal, Holiš, Ďurkáč, Kamas, Baroš, Pavlas – Martiník (A), Pořízek, Klímek, Andris, Romančík, Dvořák (C), Seidler, Paťava, Vaněk, Slovák, Vávra, Vašenka.

Ohlasy trenérů

Lukáš Plšek (asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí): Dnes to jsou zlaté body po tom, co jsme celý týden nevěděli, s jakou sestavou budeme hrát. Na to, že máme hráče nemocné a zraněné, to tým zvládl parádně. Vinou tří vyloučení byla první třetina nejméně povedená, ale od druhé třetiny si dovolím tvrdit, že jsme dominovali. Přehrávali jsme Hodonín ve všech činnostech. Kdybychom se nepotkali s bídnou koncovkou, což je náš problém od začátku sezóny, mohlo být rozhodnuto daleko dříve. Teď si užijeme Vánoce a pak budeme pokračovat v práci, abychom sezónu mohli hodnotit jako povedenou.
 

Zápasový servis

 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS