Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 vyšly tyto články:

27.6.Fotbalové stříbro pro Bobry na turnaji v Podlesí!J.Kramář, J.Nikl, M.Václav, L.PořickýV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 26.června se u příležitosti oslav 70. let od založení fotbalového oddílu TJ Sokol Podlesí konal na tamním fotbalovém hřišti turnaj pěti mužstev za účasti Podlesí "A", Podlesí "B", Týmu sponzorů a osobností, HC Bobři Valašské Meziříčí a Staré gardy Baníku Ostrava.
7.6.II. liga bude mít pouze dvě skupiny!Jakub NiklV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Na dnešním aktivu druholigových mužstev v Praze se rozhodlo, že II. liga bude mít příští sezonu pouze dvě skupiny. V západní skupině bude hrát 20 mužstev, ve skupině Východ bude 16 týmů.
3.6.Exhibiční zápas Bobrů proti fotbalovým trenérům!Michal VáclavV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V sobotu 5.června se na fotbalovém stadionu ve Val.Meziříčí, v rámci dobročinné akce pod názvem Rockový kopačák, uskuteční exhibiční zápas mezi vítězem 2.hokejové ligy skupiny Východ - HC Bobři Valašské Meziříčí a trenéry místního fotbalového oddílu. Výkop zápasu je naplánován na 15:30 hodin. Veškerý výdělek bude věnován na podporu fotbalové mládeže ve Valašském Meziříčí.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS